CEACA BOYS SRL
CUI 30953980 · J2012013958409
CEACA BOYS SRL are CUI 30953980, nr. de înregistrare J2012013958409, înmatriculată pe 27.11.2012. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4642. În 2025: cifră de afaceri 246.111 lei, pierdere netă 79.715 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 246 mii lei · mediana 199 mii lei | 124% din mediană |
| Profit net | -80 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -32.4% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 123 mii lei · mediana 224 mii lei | 55% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 246.111 | 272.647 | 269.277 | 295.891 | 184.933 | 159.857 | 248.677 | 278.163 | 213.098 | 147.692 | 157.323 | 93.415 | 62.204 |
| Venituri totale | 246.116 | 272.647 | 269.277 | 295.891 | 184.933 | 159.857 | 248.699 | 278.193 | 213.098 | 147.692 | 157.323 | 93.415 | 62.205 |
| Cheltuieli totale | 323.370 | 307.698 | 305.295 | 313.704 | 259.466 | 198.243 | 293.235 | 283.954 | 215.518 | 124.216 | 102.730 | 76.394 | 70.309 |
| Profit / pierdere brută | -77.254 | -35.051 | -36.018 | -17.813 | -74.533 | -38.386 | -44.536 | -5.761 | -2.420 | 23.476 | 54.593 | 17.021 | -8.104 |
| Profit / pierdere netă | -79.715 | -37.778 | -38.711 | -20.773 | -76.382 | -40.108 | -47.023 | -8.543 | -3.270 | 21.998 | 49.874 | 14.219 | -9.963 |
| Active circulante | 75.970 | 94.040 | 57.768 | 56.224 | 85.857 | 74.299 | 86.448 | 77.418 | 105.147 | 84.228 | 66.329 | 21.490 | 9.197 |
| Stocuri | 69.294 | 83.389 | 38.083 | 44.101 | 75.971 | 57.713 | 81.802 | 69.602 | 69.048 | 54.745 | 31.286 | 13.922 | 6.552 |
| Creanțe | 1.300 | 1.973 | — | 672 | 4.675 | 16.336 | 4.154 | 5.299 | 4.548 | 4.549 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 5.376 | 8.678 | 19.685 | 11.451 | 5.211 | 250 | 492 | 2.517 | 31.551 | 24.934 | 35.043 | 7.568 | 2.645 |
| Cheltuieli în avans | 1.885 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 407.109 | 343.578 | 269.529 | 229.274 | 238.134 | 150.194 | 80.770 | 12.904 | 32.090 | 7.900 | 11.999 | 17.034 | 18.960 |
| Capitaluri proprii | -329.254 | -249.538 | -211.761 | -173.050 | -152.277 | -75.895 | 5.678 | 64.514 | 73.057 | 76.328 | 54.330 | 4.456 | -9.763 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed Mar 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.11.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4642 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CEACA BOYS SRL |
| Nr. reg. com. | J2012013958409 |
| EUID | ROONRC.J2012013958409 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-11-27 |
| Sediu social | Str. Ilie Oprea, 23, cam.1, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR ILIE OPREA, NR.23, CAM.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| HAMBAR 18 MEDIA LAB SRL inactiv | aceeași clădire |
| MALSAAD MAGNIFIC CONSENS OPTIM SRL inactiv | 25 m |
| C&A BALLONY COMPANY SRL inactiv | 27 m |
| MISS EM COMEXIM SRL inactiv | 35 m |
| BESTTERRM MONTAJ SRL | 46 m |
| CRIS CLAU SOLUTION CONSTRUCT S.R.L. | 54 m |
| META PROJECT BUILDING ET RENOVATION SRL inactiv | 54 m |
| PHILIPPOU INVEST PRO SRL inactiv | 54 m |
| CAMEO GRUP CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 77 m |
| SWEET ROXY STK S.R.L. | 77 m |
| BRIDGES-TRAINING & CONSULTING SRL | 78 m |
| FILDES CONSTRUCT SRL inactiv | 78 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4642 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25