COLCERIU TAXI SRL
CUI 31046997 · J2012003445128
COLCERIU TAXI SRL are CUI 31046997, nr. de înregistrare J2012003445128, înmatriculată pe 28.12.2012. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 34.187 lei, pierdere netă 43.072 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 34 mii lei · mediana 158 mii lei | 22% din mediană |
| Profit net | -43 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -126% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 34 mii lei · mediana 175 mii lei | 20% din mediană |
Comparat cu 94.327 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 34.187 | 43.028 | 63.808 | 43.875 | 29.029 | 26.618 | 51.544 | 58.957 | 129.584 | 165.906 | 149.802 | 87.986 | 23.797 |
| Venituri totale | 34.187 | 50.595 | 63.808 | 43.876 | 41.554 | 29.972 | 51.544 | 58.957 | 130.080 | 165.906 | 149.802 | 87.986 | 23.797 |
| Cheltuieli totale | 76.917 | 90.479 | 79.138 | 34.213 | 24.692 | 14.072 | 36.244 | 62.190 | 124.698 | 161.875 | 138.692 | 70.791 | 9.700 |
| Profit / pierdere brută | -42.730 | -39.884 | -15.330 | 9.663 | 16.862 | 15.900 | 15.300 | -3.233 | 5.382 | 4.031 | 11.110 | 17.195 | 14.097 |
| Profit / pierdere netă | -43.072 | -40.314 | -15.936 | 9.086 | 16.862 | 15.335 | 14.055 | -3.765 | 3.309 | 713 | 6.988 | 14.557 | 13.383 |
| Active imobilizate | — | — | 10.022 | 25.056 | 40.089 | — | 156 | — | — | 11.070 | 24.301 | 37.589 | 7.750 |
| Active circulante | 1.973 | 3.837 | 18.772 | 33.290 | 9.041 | 38.592 | 17.189 | 3.529 | 26.213 | 11.296 | 4.282 | 705 | 7.418 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 1.877 | 24.880 | 8.880 | 2.500 | — | — |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | 73 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.973 | 3.837 | 18.772 | 33.290 | 9.041 | 38.592 | 17.189 | 1.579 | 1.333 | 2.416 | 1.782 | 705 | 7.418 |
| Datorii | 58.080 | 16.872 | 1.515 | 131 | 1 | 0 | 413 | 652 | 4.576 | 1.691 | 3.255 | 19.954 | 1.385 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 6.325 | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -56.107 | -13.035 | 27.279 | 58.215 | 49.129 | 32.267 | 16.932 | 2.877 | 21.637 | 20.675 | 25.328 | 18.340 | 13.783 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | — | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.12.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COLCERIU TAXI SRL |
| Nr. reg. com. | J2012003445128 |
| EUID | ROONRC.J2012003445128 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-12-28 |
| Sediu social | Str. Spicului, nr.45 F provizoriu, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. SPICULUI, NR.45 F PROVIZORIU |
| Telefon | 0746522225 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COULISSE LIPS S.R.L. | aceeași clădire |
| CRISTAL AUTO SRL | aceeași clădire |
| FLORIN OARGA INVEST SRL | aceeași clădire |
| KRAFTSOFT DEVELOPMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| LINIA MEDICAL S.R.L. | aceeași clădire |
| MATAMISARAY SERVICII S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| RESPACE S.R.L. | aceeași clădire |
| NICO SI RAZVAN S.R.L. | 16 m |
| INSPIRO STUDIO CLUJ S.R.L. | 46 m |
| MIDANEL RIDE S.R.L. | 46 m |
| TOMARI FRUCT S.R.L. inactiv | 49 m |
| TPSN NIC SRL | 49 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25