JOVIS FAM S.R.L.
CUI 31204019 · J2013000318136
JOVIS FAM S.R.L. are CUI 31204019, nr. de înregistrare J2013000318136, înmatriculată pe 08.02.2013. Sediul social e în Sat Ghindăreşti, Comuna Ghindăreşti, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5611. În 2025: cifră de afaceri 160.398 lei, profit net 6.150 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 160 mii lei · mediana 166 mii lei | 97% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 1 mii lei | 474% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 3.8% · mediana 1% | 380% din mediană |
| Cifră pe salariat | 160 mii lei · mediana 131 mii lei | 122% din mediană |
Comparat cu 55.576 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 160.398 | 376.597 | 212.848 | 124.300 | 157.115 | 117.683 | 84.085 | 90.975 | 105.827 | 129.976 | 100.922 | 88.353 | 12.201 |
| Venituri totale | 160.776 | 365.987 | 186.553 | 125.046 | 157.190 | 143.068 | 84.030 | 103.978 | 105.827 | 131.378 | 80.131 | 111.644 | 12.248 |
| Cheltuieli totale | 153.104 | 177.579 | 174.453 | 115.573 | 156.132 | 113.281 | 76.485 | 83.160 | 74.777 | 99.839 | 72.550 | 88.757 | 28.629 |
| Profit / pierdere brută | 7.672 | 188.408 | 12.100 | 9.473 | 1.058 | 29.787 | 7.545 | 20.818 | 31.050 | 31.539 | 7.581 | 22.887 | -16.381 |
| Profit / pierdere netă | 6.150 | 155.422 | 10.142 | 5.722 | -3.564 | 26.245 | 5.024 | 18.072 | 27.875 | 27.598 | 4.507 | 20.208 | -17.096 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.205 | 4.626 | 7.040 | 9.453 |
| Active circulante | 67.199 | 135.728 | 92.092 | 93.133 | 119.580 | 120.277 | 93.999 | 101.928 | 85.510 | 53.767 | 33.175 | 49.493 | 17.687 |
| Stocuri | — | — | 14.009 | 65.763 | 40.487 | 40.487 | 15.486 | 15.487 | 11.053 | 12.894 | 21.338 | 38.320 | 9.692 |
| Creanțe | 55.233 | 112.735 | 29.987 | 17.449 | 14.814 | 3.466 | 1 | 1 | 983 | 772 | 234 | 4.747 | 2.905 |
| Casa și conturi la bănci | 11.966 | 22.993 | 48.096 | 9.921 | 64.279 | 76.324 | 78.512 | 86.440 | 73.474 | 40.101 | 11.603 | 6.426 | 5.090 |
| Datorii | 39.097 | 37.689 | 19.040 | 30.222 | 10.511 | 7.643 | 7.611 | 20.564 | 22.217 | 20.554 | 29.982 | 53.221 | 44.036 |
| Capitaluri proprii | 28.102 | 98.039 | 73.052 | 62.911 | 109.069 | 112.634 | 86.388 | 81.364 | 63.293 | 35.418 | 7.819 | 3.312 | -16.896 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 0 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.02.2013 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Hârşova |
| CAEN principal | 5611 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | JOVIS FAM S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2013000318136 |
| EUID | ROONRC.J2013000318136 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-02-08 |
| Sediu social | Str. Primăverii, 2, Sat Ghindăreşti Com. Ghindăreşti, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, SAT GHINDĂREŞTI COM. GHINDĂREŞTI, STR. PRIMĂVERII, NR.2 |
| Telefon | 0763625878 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GHINDĂREȘTI EDIL SRL | aceeași clădire |
| YOMA STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| DINAMIC AQUA SPORT SRL | 302 m |
| INITIATIVE BUSINESS CONSULTING SRL | 302 m |
| NIC STARELECTRO SRL | 302 m |
| ARKLADIN SRL inactiv | 382 m |
| HAPPY STAR SRL inactiv | 382 m |
| PRIN CAFE S.R.L. | 382 m |
| PRIN ENERGY SOLUTIONS S.R.L. | 382 m |
| TUDOSIA SRL | 382 m |
| AGROS AVERIAN SRL | 385 m |
| ECHIM TOMAS SRL | 385 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5611 | 2025 |
| 2041 | 2013 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Constanţa
| 1856495 | ORIZONT BAR SRL |
| 1858267 | HERMES SRL |
| 1861521 | COMERCIAL-VENETIA SRL |
| 1862993 | SALVATOR SRL |
| 1863115 | UNIC PATE BAR SRL |
| 1863620 | NECO METROPOL SRL |
| 1866677 | RING SRL |
| 1866995 | DELTA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25