IVT REI S.R.L.
CUI 31318587 · J2013000161154
IVT REI S.R.L. are CUI 31318587, nr. de înregistrare J2013000161154, înmatriculată pe 05.03.2013. Sediul social e în Municipiul Moreni, jud. Dâmboviţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4727. În 2025: cifră de afaceri 150.383 lei, profit net 62.684 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 150 mii lei · mediana 199 mii lei | 76% din mediană |
| Profit net | 63 mii lei · mediana 3 mii lei | de 22× mediana |
| Marjă netă | 41.7% · mediana 1.6% | de 26× mediana |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 150.383 | 53.899 | 61.973 | 30.559 | 36.155 | 46.802 | 45.634 | 39.252 | 41.385 | 28.777 | 48.070 | 44.100 | 13.750 |
| Venituri totale | 150.383 | 53.899 | 61.973 | 30.559 | 36.155 | 46.802 | 45.634 | 39.252 | 41.385 | 28.777 | 48.070 | 44.100 | 13.750 |
| Cheltuieli totale | 76.024 | 41.669 | 45.395 | 26.441 | 11.472 | 16.373 | 16.989 | 17.271 | 30.123 | 27.584 | 33.412 | 41.851 | 29.228 |
| Profit / pierdere brută | 74.359 | 12.230 | 16.578 | 4.118 | 24.683 | 30.429 | 28.645 | 21.981 | 11.262 | 1.193 | 14.658 | 2.249 | -15.478 |
| Profit / pierdere netă | 62.684 | 10.508 | 14.143 | 3.219 | 23.696 | 29.063 | 28.190 | 21.588 | 10.216 | 437 | 13.216 | 926 | -15.891 |
| Active imobilizate | 16.076 | 11.420 | 15.365 | 16.568 | 1.939 | 2.996 | 4.053 | 5.111 | — | — | — | — | 179 |
| Active circulante | 76.146 | 34.194 | 14.643 | 13.197 | 93.741 | 90.285 | 63.177 | 37.296 | 16.408 | 13.649 | 1.963 | 6.750 | 8.941 |
| Stocuri | 1.831 | 5.648 | 4.402 | 9.388 | 3.316 | 2.750 | 1.123 | 4.184 | 7.326 | 3.508 | 709 | 5.087 | 8.916 |
| Creanțe | 42.301 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 32.014 | 27.546 | 9.241 | 2.809 | 90.425 | 87.535 | 62.054 | 33.112 | 9.082 | 10.141 | 1.254 | 1.663 | 25 |
| Datorii | 29.298 | 17.504 | 12.406 | 26.306 | 5.090 | 5.335 | 8.348 | 11.715 | 7.304 | 14.761 | 3.512 | 21.515 | 24.811 |
| Capitaluri proprii | 62.924 | 28.110 | 17.602 | 3.459 | 90.590 | 87.946 | 58.882 | 30.692 | 9.104 | -1.112 | -1.549 | -14.765 | -15.691 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.03.2013 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Moreni |
| CAEN principal | 4727 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IVT REI S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2013000161154 |
| EUID | ROONRC.J2013000161154 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-03-05 |
| Sediu social | Str. Târgoviştei, 137, Mun. Moreni, DÂMBOVIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. MORENI, STR. TÂRGOVIŞTEI, NR.137 |
| Telefon | 0721859739 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CASCADE HARDNET STEEL S.R.L. | aceeași clădire |
| GCA AMENAJARICOM S.R.L. | aceeași clădire |
| METALICA PROD SRL | aceeași clădire |
| PATRI OIL SERV S.R.L. | aceeași clădire |
| SIMA SRL | aceeași clădire |
| ANA-LEO COMFOOD S.R.L.-D. | 19 m |
| ECO FRESH CLEAN S.R.L. | 19 m |
| SELECT QUICK CLEAN S.R.L. | 19 m |
| MEVA STORE S.R.L. | 85 m |
| TRICON ENERGY S.R.L. | 102 m |
| TRICON WOOD S.R.L. | 102 m |
| CONEGA SRL inactiv | 109 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4799 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Dâmboviţa
| 8834028 | APICOLA SRL |
| 15847462 | FLEGO COM SRL |
| 18955051 | GENEROS D SRL |
| 18989534 | SALONIKKI SRL |
| 49753486 | CANNAHEAL S.R.L. |
| 50738714 | FILMAT SERVICE S.R.L. |
| 51659813 | FRESH BOUTIQUE S.R.L. |
| 51767262 | LAUR B GREEN S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08