CASCADE HARDNET STEEL S.R.L.
CUI 38646328 · J15/1651/2017
CASCADE HARDNET STEEL S.R.L. are CUI 38646328, nr. de înregistrare J15/1651/2017, înmatriculată pe 29.12.2017. Sediul social e în Municipiul Moreni, jud. Dâmboviţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9511. În 2025: cifră de afaceri 61.224 lei, profit net 5.316 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-20 | Directia pentru Agricultura a Municipiului Buc | Servicii de intretinere a computerelor p | 1 mii lei |
| 2024-06-20 | Directia pentru Agricultura a Municipiului Buc | Servicii de intretinere a computerelor p | 580 lei |
| 2024-05-15 | Directia pentru Agricultura a Municipiului Buc | Servicii de intretinere a computerelor p | 570 lei |
| 2024-04-17 | Directia pentru Agricultura a Municipiului Buc | Servicii de intretinere a computerelor p | 1 mii lei |
| 2024-02-23 | Directia pentru Agricultura a Municipiului Buc | Servicii de intretinere a computerelor p | 660 lei |
| 2023-12-27 | Directia pentru Agricultura a Municipiului Buc | Servicii de intretinere a computerelor p | 20 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 61 mii lei · mediana 66 mii lei | 92% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 2 mii lei | 317% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 8.7% · mediana 3.7% | 235% din mediană |
| Cifră pe salariat | 61 mii lei · mediana 84 mii lei | 73% din mediană |
Comparat cu 29.247 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 61.224 | 60.211 | 49.546 | 65.053 | 83.672 | 88.833 | 83.161 | 43.857 |
| Venituri totale | 151.244 | 60.211 | 49.546 | 74.697 | 83.672 | 88.833 | 84.891 | 43.857 |
| Cheltuieli totale | 141.267 | 64.881 | 58.864 | 67.622 | 64.146 | 64.782 | 56.501 | 32.826 |
| Profit / pierdere brută | 9.977 | -4.670 | -9.318 | 7.075 | 19.526 | 24.051 | 28.390 | 11.031 |
| Profit / pierdere netă | 5.316 | -7.985 | -12.020 | 5.123 | 17.016 | 21.386 | 25.843 | 9.715 |
| Active imobilizate | — | 7.197 | 17.471 | 28.453 | 29.966 | 513 | 325 | 80 |
| Active circulante | 38.876 | 32.206 | 37.177 | 45.822 | 48.362 | 47.536 | 25.880 | 10.011 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 735 |
| Creanțe | 2.348 | 2.130 | 2.460 | — | 3.160 | 2.480 | 2.455 | 445 |
| Casa și conturi la bănci | 36.528 | 30.076 | 34.717 | 45.822 | 45.202 | 45.056 | 23.425 | 8.831 |
| Cheltuieli în avans | 109 | 109 | 596 | 651 | 345 | 373 | 238 | 347 |
| Datorii | 9.909 | 15.752 | 23.498 | 31.161 | 40.031 | 953 | 360 | 523 |
| Capitaluri proprii | 29.076 | 23.760 | 31.746 | 43.765 | 38.642 | 47.469 | 26.083 | 9.915 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.12.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Moreni |
| CAEN principal | 9511 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CASCADE HARDNET STEEL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J15/1651/2017 |
| EUID | ROONRC.J15/1651/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-12-29 |
| Sediu social | Str. Târgoviştei, 152, Mun. Moreni, DÂMBOVIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. MORENI, STR. TÂRGOVIŞTEI, NR.152 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GCA AMENAJARICOM S.R.L. | aceeași clădire |
| IVT REI S.R.L. | aceeași clădire |
| METALICA PROD SRL | aceeași clădire |
| PATRI OIL SERV S.R.L. | aceeași clădire |
| SIMA SRL | aceeași clădire |
| ANA-LEO COMFOOD S.R.L.-D. | 19 m |
| ECO FRESH CLEAN S.R.L. | 19 m |
| SELECT QUICK CLEAN S.R.L. | 19 m |
| MEVA STORE S.R.L. | 85 m |
| TRICON ENERGY S.R.L. | 102 m |
| TRICON WOOD S.R.L. | 102 m |
| CONEGA SRL inactiv | 109 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9511 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Dâmboviţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08