ISAC ŞI SARA TAXI SRL
CUI 31376278 · J2013000131117
ISAC ŞI SARA TAXI SRL are CUI 31376278, nr. de înregistrare J2013000131117, înmatriculată pe 18.03.2013. Sediul social e în Municipiul Reşiţa, jud. Caraş-Severin. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 29.214 lei, pierdere netă 9.735 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 29 mii lei · mediana 158 mii lei | 18% din mediană |
| Profit net | -10 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -33.3% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 29 mii lei · mediana 175 mii lei | 17% din mediană |
Comparat cu 94.314 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 29.214 | 52.976 | 21.839 | 34.017 | 38.153 | 35.835 | 42.369 | 45.504 | 30.973 | 30.861 | 34.155 | 24.084 | 12.515 |
| Venituri totale | 39.214 | 60.976 | 22.339 | 34.017 | 38.153 | 35.835 | 42.369 | 45.504 | 30.973 | 30.861 | 34.155 | 24.084 | 12.515 |
| Cheltuieli totale | 48.949 | 81.368 | 51.575 | 41.264 | 43.721 | 31.875 | 58.163 | 47.849 | 35.434 | 18.195 | 17.846 | 12.094 | 10.112 |
| Profit / pierdere brută | -9.735 | -20.392 | -29.236 | -7.247 | -5.568 | 3.960 | -15.794 | -2.345 | -4.461 | 12.666 | 16.309 | 11.990 | 2.403 |
| Profit / pierdere netă | -9.735 | -20.392 | -29.236 | -7.247 | -6.393 | 2.919 | -16.320 | -2.801 | -5.047 | 11.740 | 15.285 | 11.225 | 2.027 |
| Active imobilizate | 9.841 | 9.100 | 7.941 | — | 1.556 | 4.222 | 8.278 | 9.722 | 18.056 | — | 111 | 444 | 778 |
| Active circulante | 641 | 12.425 | 4.713 | 5.589 | 12.469 | 16.271 | 10.250 | 24.942 | 19.195 | 40.903 | 29.544 | 13.118 | 1.656 |
| Casa și conturi la bănci | 641 | 12.425 | 4.713 | 5.589 | 12.469 | 16.271 | 10.250 | 24.942 | 19.195 | 40.903 | 29.544 | 13.118 | 1.656 |
| Datorii | 64.257 | 65.564 | 36.301 | 0 | 1.189 | 1.264 | 2.219 | 2.035 | 1.821 | 426 | 917 | 110 | 207 |
| Capitaluri proprii | -53.775 | -44.039 | -23.647 | 5.589 | 12.836 | 19.229 | 16.309 | 32.629 | 35.430 | 40.477 | 28.738 | 13.452 | 2.227 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.03.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ISAC ŞI SARA TAXI SRL |
| Nr. reg. com. | J2013000131117 |
| EUID | ROONRC.J2013000131117 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-03-18 |
| Sediu social | Str. Zimbrului, 55, Mun. Reşiţa, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. ZIMBRULUI, NR.55, AP.1A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A & D RALMAX SRL | aceeași clădire |
| ALES COMPANY SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALEVIP SORIN SRL | aceeași clădire |
| BILNIDUNMAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| CARRIERE DE LIENNE SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAILY PROXI MARKET S.R.L. | aceeași clădire |
| DARIDARI SRL inactiv | aceeași clădire |
| EURODYNAMIC DRIVE SRL | aceeași clădire |
| GAM CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| LES ABTISANS DE LA PIERRE SRL inactiv | aceeași clădire |
| MSW - CAD SRL | aceeași clădire |
| OCOLUL SILVIC BANATUL MONTAN REGIE AUTONOMĂ | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4933 | 2025 |
| 4932 | 2013 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Caraş-Severin
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25