GURA DE OXIGEN SRL
CUI 31554774 · J2013000355104
GURA DE OXIGEN SRL are CUI 31554774, nr. de înregistrare J2013000355104, înmatriculată pe 23.04.2013. Sediul social e în Municipiul Buzău, jud. Buzău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6492. În 2025: cifră de afaceri 380.601 lei, profit net 248.711 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 381 mii lei · mediana 111 mii lei | 343% din mediană |
| Profit net | 249 mii lei · mediana 23 mii lei | de 11× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 65.3% · mediana 26.9% | 243% din mediană |
| Cifră pe salariat | 381 mii lei · mediana 152 mii lei | 250% din mediană |
Comparat cu 14.295 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 380.601 | 680.911 | 336.122 | 422 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 380.601 | 680.911 | 336.122 | 422 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 84.128 | 92.865 | 45.844 | 15.830 | 0 | 0 | 550 |
| Profit / pierdere brută | 296.473 | 588.046 | 290.278 | -15.408 | 0 | 0 | -550 |
| Profit / pierdere netă | 248.711 | 521.981 | 286.917 | -15.421 | 0 | 0 | -550 |
| Active imobilizate | 46.741 | 38.695 | 4.095 | 6.435 | 534 | 534 | 534 |
| Active circulante | 2.436.095 | 2.150.655 | 1.593.163 | 180.443 | 216 | 216 | 216 |
| Stocuri | 50.000 | 50.099 | 50.000 | — | 0 | 0 | 0 |
| Creanțe | 2.328.582 | 1.581.085 | 1.341.527 | 165.800 | 0 | 0 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 57.513 | 519.471 | 201.636 | 14.643 | 216 | 216 | 216 |
| Datorii | 1.440.448 | 1.395.673 | 1.325.562 | 202.099 | 1.100 | 1.100 | 1.100 |
| Capitaluri proprii | 1.042.388 | 793.677 | 271.696 | -15.221 | -350 | -350 | -350 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 0 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.04.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 6492 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GURA DE OXIGEN SRL |
| Nr. reg. com. | J2013000355104 |
| EUID | ROONRC.J2013000355104 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-04-23 |
| Sediu social | Şos. Brăilei, 15, Imobilele C1 - parter 1 şi C1 - parter 2. etaj parter, Mun. Buzău, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, ŞOS. BRĂILEI, NR.15, IMOBILELE C1 - PARTER 1 ŞI C1 - PARTER 2. ETAJ PARTER |
| Telefon | 0767285850 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALPHA MDN SRL | aceeași clădire |
| AROMET REMAT S.R.L. | aceeași clădire |
| AUDIMAS SRL | aceeași clădire |
| B AUTO PARTS INT GRUP S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BUTE ROMICĂ TAX S.R.L. | aceeași clădire |
| CASH RPD IFN S.R.L. | aceeași clădire |
| D & C PALACE SRL | aceeași clădire |
| DIRECT CARGO LOGISTIC SRL | aceeași clădire |
| DMA MAGROSTAR DISTRIBUTION SRL | aceeași clădire |
| GRUP ROMET SA | aceeași clădire |
| MULTITRANS GRUP SPEDITION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ORANGE1 FOUNDRY EUROPE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6492 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (22)
Sunt 22 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Buzău
| 1145980 | JIPA EXCOM SRL |
| 1154334 | CRISTIAN 92 IFN SRL |
| 1160166 | MILIONUL SRL |
| 4299143 | IFN MEIROŞU SRL |
| 6154033 | GIL COM 94 SRL |
| 8150054 | BARAS COM IFN SRL |
| 8444556 | NIVA COM SRL |
| 13613503 | 67 CCR IMPEX IFN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25