Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

MULTITRANS GRUP SPEDITION S.R.L.

CUI 50180374 · J2024000636108

cu contul HoReCaOS, sau pe email

MULTITRANS GRUP SPEDITION S.R.L. are CUI 50180374, nr. de înregistrare J2024000636108, înmatriculată pe 04.06.2024. Sediul social e în Municipiul Buzău, jud. Buzău. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4941.

Evaluare

3/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net 0 lei · mediana 5 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 94.303 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Profit net 0 lei
2024: 3 mii lei 242025: 0 lei 25
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20252024
Venituri totale04.200
Cheltuieli totale—185
Profit / pierdere brută04.015
Profit / pierdere netă03.373
Active imobilizate128128
Active circulante15.42215.422
Stocuri9.6139.613
Casa și conturi la bănci5.8095.809
Datorii9.5279.527
Capitaluri proprii6.0236.023
Capital subscris vărsat2.6502.650

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 04.06.2024
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
CAEN principal4941
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCMULTITRANS GRUP SPEDITION S.R.L.
Nr. reg. com.J2024000636108
EUIDROONRC.J2024000636108
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2024-06-04
Sediu socialŞos. Brăilei, 15, Mun. Buzău, BUZĂU
Domiciliu fiscalJUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, ŞOS. BRĂILEI, NR.15
Telefon0740210961
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ALPHA MDN SRL aceeași clădire
AROMET REMAT S.R.L. aceeași clădire
AUDIMAS SRL aceeași clădire
B AUTO PARTS INT GRUP S.R.L. inactiv aceeași clădire
BUTE ROMICĂ TAX S.R.L. aceeași clădire
CASH RPD IFN S.R.L. aceeași clădire
D & C PALACE SRL aceeași clădire
DIRECT CARGO LOGISTIC SRL aceeași clădire
DMA MAGROSTAR DISTRIBUTION SRL aceeași clădire
GRUP ROMET SA aceeași clădire
GURA DE OXIGEN SRL aceeași clădire
ORANGE1 FOUNDRY EUROPE S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

49412024 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (22)

Sunt 22 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

6536203 ALPHA MDN SRL
21240219 D & C PALACE SRL
23879953 AROMET REMAT S.R.L.
28954975 AUDIMAS SRL
31217116 ROWATER NET S.A.
31554774 GURA DE OXIGEN SRL
33543879 DIRECT CARGO LOGISTIC SRL
33645054 HEALTH CARE CONSULT S.R.L.
36462027 DMA MAGROSTAR DISTRIBUTION SRL
40534105 PROF LASER GRED S.R.L. inactiv
40944318 BUTE ROMICĂ TAX S.R.L.
44999758 SAFE ROUTE TRUCK S.R.L. inactiv

CAEN autorizat (6)

494152215224522968106820

Alte firme din Buzău

1144136 TRANSMAR SA
1147612 VASILE RODANDA S.R.L.
1148138 LUSCAN COM SRL
1151370 CIRSTEA IE TRANS SRL
1154520 AGROTRANSPORT BUZAU SA
1171602 ANDRUTA COMP SRL
1176448 GOIDESCU ION SRL
1180473 TRANS CORADY SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25