MDEUX SRL
CUI 32027950 · J2013002274128
MDEUX SRL are CUI 32027950, nr. de înregistrare J2013002274128, înmatriculată pe 18.07.2013. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9621. În 2025: cifră de afaceri 209.540 lei, profit net 7.983 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 210 mii lei · mediana 129 mii lei | 162% din mediană |
| Profit net | 8 mii lei · mediana 4 mii lei | 218% din mediană |
| Marjă netă | 3.8% · mediana 3.6% | 106% din mediană |
Comparat cu 30.790 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 209.540 | 197.017 | 265.436 | 156.394 | 64.919 | 43.181 | 67.515 | 93.614 | 47.412 | 79.593 | 11.179 |
| Venituri totale | 209.855 | 197.810 | 265.494 | 156.394 | 64.919 | 43.181 | 67.515 | 94.166 | 47.554 | 79.593 | 11.179 |
| Cheltuieli totale | 199.033 | 183.285 | 171.910 | 98.942 | 42.911 | 49.901 | 61.239 | 81.226 | 53.964 | 61.085 | 27.099 |
| Profit / pierdere brută | 10.822 | 14.525 | 93.584 | 57.452 | 22.008 | -6.720 | 6.276 | 12.940 | -6.410 | 18.508 | -15.920 |
| Profit / pierdere netă | 7.983 | 10.691 | 82.691 | 54.820 | 20.060 | -7.152 | 4.622 | 10.751 | -7.837 | 16.027 | -16.255 |
| Active imobilizate | 32.568 | 55.168 | 71.319 | 8.060 | 8.060 | — | — | 159 | 259 | 359 | 459 |
| Active circulante | 35.902 | 32.522 | 28.154 | 150.006 | 74.778 | 45.180 | 26.231 | 13.722 | 11.672 | 10.030 | 10.026 |
| Stocuri | — | — | — | — | 12.600 | 12.600 | 8.900 | 3.460 | 11.254 | 5.146 | 9.937 |
| Creanțe | 19.314 | 4.913 | 3.460 | — | 61.267 | 32.771 | 16.952 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 16.588 | 27.609 | 24.694 | 150.006 | 911 | -191 | 379 | 10.262 | 418 | 4.884 | 89 |
| Cheltuieli în avans | 1.571 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 71.318 | 93.490 | 115.964 | 18.868 | 62.423 | 44.825 | 18.724 | 10.996 | 19.796 | 10.417 | 26.540 |
| Capitaluri proprii | -1.277 | -5.800 | -16.491 | 139.198 | 20.415 | 355 | 7.507 | 2.885 | -7.865 | -28 | -16.055 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.07.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 9621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MDEUX SRL |
| Nr. reg. com. | J2013002274128 |
| EUID | ROONRC.J2013002274128 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-07-18 |
| Sediu social | Cal. Turzii, 279, parter, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. TURZII, NR.279, PARTER, AP.2 |
| Telefon | 0745841193 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CALYPSO DELIVERY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CATAEGIS HOLDING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CENAN & ASSOCIATES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CENAN TAXI 2016 SRL | aceeași clădire |
| COSTIN HOLDING RMB S.R.L. | aceeași clădire |
| CRISANC CONSULTING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CYBERTRON CONSULTING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DEB0X TECHNOLOGIES S.R.L. | aceeași clădire |
| EVEN2US S.R.L. | aceeași clădire |
| FLY IN TRANSILVANIA S.R.L. | aceeași clădire |
| GREENVOLT PRO S.R.L. | aceeași clădire |
| MATADE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (29)
Sunt 29 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25