ONLYNIM EXPRESS SRL
CUI 32079178 · J27/449/2013
ONLYNIM EXPRESS SRL are CUI 32079178, nr. de înregistrare J27/449/2013, înmatriculată pe 30.07.2013. Sediul social e în Municipiul Piatra Neamţ, jud. Neamţ. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5320. În 2025: cifră de afaceri 109.521 lei, profit net 33.987 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 110 mii lei · mediana 158 mii lei | 69% din mediană |
| Profit net | 34 mii lei · mediana 5 mii lei | 650% din mediană |
| Marjă netă | 31% · mediana 3.2% | 969% din mediană |
Comparat cu 94.315 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 109.521 | 101.501 | 91.155 | 133.180 | 64.092 | 65.439 | 58.133 | 51.429 | 41.587 | 46.671 | 43.709 | 12.785 |
| Venituri totale | 109.521 | 101.501 | 91.155 | 133.180 | 64.092 | 65.439 | 58.133 | 51.429 | 41.587 | 46.671 | 43.709 | 12.788 |
| Cheltuieli totale | 74.439 | 97.795 | 79.783 | 120.140 | 60.019 | 61.917 | 49.923 | 40.343 | 37.427 | 37.812 | 36.659 | 8.734 |
| Profit / pierdere brută | 35.082 | 3.706 | 11.372 | 13.040 | 4.073 | 3.522 | 8.210 | 11.086 | 4.160 | 8.859 | 7.050 | 4.054 |
| Profit / pierdere netă | 33.987 | 2.691 | 10.459 | 11.708 | 3.449 | 2.867 | 7.628 | 10.571 | 3.328 | 7.458 | 5.738 | 3.670 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 428 |
| Active circulante | 89.199 | 78.385 | 74.036 | 61.368 | 50.793 | 47.085 | 43.476 | 35.355 | 24.151 | 21.605 | 12.858 | 6.830 |
| Creanțe | 13.955 | 10.638 | 9.839 | 9.224 | 6.816 | 7.705 | 6.874 | 4.680 | 3.842 | 5.405 | 4.675 | 4.284 |
| Casa și conturi la bănci | 75.244 | 67.747 | 64.197 | 52.144 | 43.977 | 39.380 | 36.602 | 30.675 | 20.309 | 16.200 | 8.183 | 2.546 |
| Datorii | 12.088 | 10.961 | 9.303 | 7.094 | 5.883 | 5.625 | 4.883 | 4.390 | 3.757 | 4.539 | 3.250 | 3.388 |
| Capitaluri proprii | 77.111 | 67.424 | 64.733 | 54.274 | 44.910 | 41.460 | 38.593 | 30.965 | 20.394 | 17.066 | 9.608 | 3.870 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.07.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ |
| CAEN principal | 5320 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ONLYNIM EXPRESS SRL |
| Nr. reg. com. | J27/449/2013 |
| EUID | ROONRC.J27/449/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-07-30 |
| Sediu social | Str. Dărmăneşti, 54, Mun. Piatra Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. DĂRMĂNEŞTI, NR.54, BL.B6, SC.B, ET.2, AP.31 |
| Telefon | 0748832646 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANCONENICPAN SERV S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| WORKSYS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ZUMA OASIS SRL | aceeași clădire |
| AVG EURO VILA SRL inactiv | 29 m |
| GTS BORCA S.R.L. | 29 m |
| HORTYALEX STAR SRL | 29 m |
| MLRCB STYLE SRL inactiv | 29 m |
| APIRO AGENCY S.R.L. | 42 m |
| ASRANCIA MOBILE S.R.L. | 42 m |
| AVIS SANDU SRL inactiv | 42 m |
| GOLDEN MIND SRL | 42 m |
| SOFCONT SRL | 42 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5320 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Neamţ
Actualizat ANAF: 2026-10-14 · ONRC: 2026-10-25