ASRANCIA MOBILE S.R.L.
CUI 39668537 · J27/715/2018
ASRANCIA MOBILE S.R.L. are CUI 39668537, nr. de înregistrare J27/715/2018, înmatriculată pe 25.07.2018. Sediul social e în Municipiul Piatra Neamţ, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4742. În 2025: cifră de afaceri 89.397 lei, pierdere netă 13.629 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 89 mii lei · mediana 199 mii lei | 45% din mediană |
| Profit net | -14 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -15.2% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 89 mii lei · mediana 224 mii lei | 40% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 89.397 | 213.087 | 181.602 | 248.424 | 244.646 | 238.360 | 298.578 | 61.440 |
| Venituri totale | 89.798 | 213.087 | 181.762 | 248.424 | 244.646 | 238.360 | 298.578 | 61.440 |
| Cheltuieli totale | 102.974 | 222.460 | 197.350 | 233.588 | 229.613 | 211.257 | 247.235 | 59.320 |
| Profit / pierdere brută | -13.176 | -9.373 | -15.588 | 14.836 | 15.033 | 27.103 | 51.343 | 2.120 |
| Profit / pierdere netă | -13.629 | -11.503 | -17.405 | 12.351 | 12.890 | 25.476 | 48.357 | 1.506 |
| Active circulante | — | 32.432 | 29.939 | 37.454 | 44.739 | 62.350 | 52.626 | 22.089 |
| Stocuri | — | 23.679 | 24.609 | 30.027 | 35.225 | 26.877 | 27.365 | 14.115 |
| Creanțe | — | 90 | 122 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | — | 8.663 | 5.208 | 7.427 | 9.514 | 35.473 | 25.261 | 7.974 |
| Datorii | 10.178 | 28.981 | 14.985 | 5.094 | 3.679 | 7.864 | 2.563 | 20.383 |
| Capitaluri proprii | -10.178 | 3.451 | 14.954 | 32.360 | 41.060 | 54.486 | 50.063 | 1.706 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.07.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ |
| CAEN principal | 4742 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ASRANCIA MOBILE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J27/715/2018 |
| EUID | ROONRC.J27/715/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-07-25 |
| Sediu social | Str. Dărmăneşti, 52, Mun. Piatra Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. DĂRMĂNEŞTI, NR.52, BL.K6, ET.7, AP.31 |
| Telefon | 0741078355 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AVIS SANDU SRL inactiv | aceeași clădire |
| SOFCONT SRL | aceeași clădire |
| TEO SABIS ART S.R.L. | aceeași clădire |
| TEOMELODY S.R.L. | aceeași clădire |
| TRANSDOR CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| DIVA'S SRL inactiv | 35 m |
| EXPO FOOD S.R.L. | 35 m |
| GANESHA CLASIC TOUR S.R.L. | 35 m |
| MAEVA SOFIA SRL inactiv | 35 m |
| ANCONENICPAN SERV S.R.L. inactiv | 42 m |
| ONLYNIM EXPRESS SRL | 42 m |
| WORKSYS SRL inactiv | 42 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4742 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Neamţ
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25