VLACON SERVICE SRL-D
CUI 32088796 · J12/2457/2013
VLACON SERVICE SRL-D are CUI 32088796, nr. de înregistrare J12/2457/2013, înmatriculată pe 01.08.2013. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2020: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 31 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 103.074 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 0 | 0 | 64.500 | 59.660 | 75.300 | 71.700 | 27.600 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 64.500 | 59.660 | 75.300 | 71.700 | 27.613 |
| Cheltuieli totale | — | — | 0 | 11.039 | 23.355 | 24.972 | 39.202 | 26.798 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | 53.461 | 36.305 | 50.328 | 32.498 | 815 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | 51.526 | 34.515 | 48.069 | 30.347 | -13 |
| Active circulante | 172.711 | 172.711 | 172.711 | 172.711 | 116.596 | 79.307 | 33.480 | 6.503 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | 4.500 |
| Casa și conturi la bănci | 172.711 | 172.711 | 172.711 | 172.711 | 116.596 | 79.307 | 33.480 | 2.003 |
| Datorii | 6.770 | 6.770 | 6.770 | 6.970 | 3.452 | 678 | 2.946 | 1.816 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | 4.500 |
| Capitaluri proprii | 165.941 | 165.941 | 165.941 | 165.741 | 113.144 | 78.629 | 30.534 | 187 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 01.08.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VLACON SERVICE SRL-D |
| Nr. reg. com. | J12/2457/2013 |
| EUID | ROONRC.J12/2457/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-08-01 |
| Sediu social | Str. Buzău, 4, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BUZĂU, NR.4, AP.18 |
| Telefon | 0745143048 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ATELIER OANA BEDRULEA SRL | aceeași clădire |
| CIVLA TECH S.R.L. | aceeași clădire |
| MIDIA WEST CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| TAC CREATIV SERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| ACANTA IMPORT EXPORT SRL | 32 m |
| DIGITAL SATELIT SRL | 32 m |
| FOTO FLOW S.R.L. | 32 m |
| NEMIRO ENGINEERING & CONSULTING S.R.L. | 32 m |
| SERALES INVEST SRL-D inactiv | 32 m |
| HEALTHMED STUDY SRL | 34 m |
| PRO DANCONSTRUCT SRL | 34 m |
| CCD COMATRUCT S.R.L. | 37 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2013 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 37494922 | ATELIER OANA BEDRULEA SRL |
| 41298240 | TAC CREATIV SERVICE S.R.L. |
| 43003388 | CIVLA TECH S.R.L. |
| 50639796 | MIDIA WEST CONSULTING S.R.L. |
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25