NEMIRO ENGINEERING & CONSULTING S.R.L.
CUI 43700342 · J12/626/2021
NEMIRO ENGINEERING & CONSULTING S.R.L. are CUI 43700342, nr. de înregistrare J12/626/2021, înmatriculată pe 09.02.2021. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 151.100 lei, profit net 84.920 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 151 mii lei · mediana 172 mii lei | 88% din mediană |
| Profit net | 85 mii lei · mediana 31 mii lei | 270% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 56.2% · mediana 23.7% | 237% din mediană |
| Cifră pe salariat | 151 mii lei · mediana 176 mii lei | 86% din mediană |
Comparat cu 103.074 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 151.100 | 186.250 | 127.850 | 73.300 | 54.125 |
| Venituri totale | 151.100 | 186.250 | 127.850 | 73.300 | 54.125 |
| Cheltuieli totale | 64.697 | 63.371 | 62.319 | 42.668 | 2.675 |
| Profit / pierdere brută | 86.403 | 122.879 | 65.531 | 30.632 | 51.450 |
| Profit / pierdere netă | 84.920 | 121.053 | 64.443 | 29.913 | 50.267 |
| Active circulante | 99.876 | 141.705 | 82.732 | 37.450 | 52.824 |
| Creanțe | 64.750 | 121.495 | 12.250 | 28.240 | — |
| Casa și conturi la bănci | 35.126 | 20.210 | 70.482 | 9.210 | 52.824 |
| Datorii | 14.716 | 20.412 | 14.136 | 7.297 | 2.357 |
| Capitaluri proprii | 85.160 | 121.293 | 68.596 | 30.153 | 50.467 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.02.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NEMIRO ENGINEERING & CONSULTING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J12/626/2021 |
| EUID | ROONRC.J12/626/2021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-02-09 |
| Sediu social | Str. Donath, 31, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DONATH, NR.31, SC.2, ET.PARTER, AP.12 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACANTA IMPORT EXPORT SRL | aceeași clădire |
| DIGITAL SATELIT SRL | aceeași clădire |
| FOTO FLOW S.R.L. | aceeași clădire |
| SERALES INVEST SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| ATELIER OANA BEDRULEA SRL | 32 m |
| CIVLA TECH S.R.L. | 32 m |
| MIDIA WEST CONSULTING S.R.L. | 32 m |
| TAC CREATIV SERVICE S.R.L. | 32 m |
| VLACON SERVICE SRL-D inactiv | 32 m |
| NAPOCA FACILITY S.R.L. | 52 m |
| NAPOCA MEDICAL GRUP S.R.L. | 52 m |
| PREMIER GARDEN SRL | 52 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25