CONTRANSCOM BENTA INTERNATIONAL SRL
CUI 32250102 · J2013011491400
CONTRANSCOM BENTA INTERNATIONAL SRL are CUI 32250102, nr. de înregistrare J2013011491400, înmatriculată pe 16.09.2013. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, profit net 1 lei, 7 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 19 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 150 | 357 | 357 | 293 | 298 | 616 | 607 | 4.170 | 443.372 | 0 |
| Cheltuieli totale | — | — | 143 | 150 | 357 | 357 | 293 | 298 | 616 | 607 | 4.169 | 443.371 | 68.326 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | -143 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | -68.326 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | -143 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | -68.326 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 869 |
| Active circulante | 99.185 | 99.185 | 99.186 | 617.731 | 617.581 | 617.224 | 615.867 | 615.573 | 615.380 | 615.380 | 615.199 | 610.507 | 13.972 |
| Stocuri | — | — | — | 518.545 | 518.395 | 518.038 | 517.681 | 517.387 | 517.089 | 516.473 | 515.866 | 511.698 | — |
| Creanțe | 98.245 | 98.245 | 98.245 | 98.245 | 98.245 | 98.245 | 98.245 | 98.245 | 98.245 | 98.245 | 98.245 | 98.245 | — |
| Casa și conturi la bănci | 940 | 940 | 941 | 941 | 941 | 941 | -59 | -59 | 46 | 662 | 1.088 | 564 | 13.972 |
| Datorii | 607.870 | 607.870 | 607.870 | 607.728 | 607.578 | 607.221 | 605.864 | 605.570 | 605.377 | 605.377 | 605.197 | 600.506 | 73.167 |
| Capitaluri proprii | -508.685 | -508.685 | -508.684 | 10.003 | 10.003 | 10.003 | 10.003 | 10.003 | 10.003 | 10.003 | 10.002 | 10.001 | -58.326 |
| Capital subscris vărsat | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 7 | 9 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.09.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CLX GLOBAL WORKFORCE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/11491/2013 |
| EUID | ROONRC.J2013011491400 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-09-16 |
| Sediu social | Str. Aeroportului, 120-130, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. AEROPORTULUI, NR.120-130 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AQUATERMS RESURSE MINERALE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CONCELEX ENGINEERING SRL | aceeași clădire |
| CONCELEX SHARED SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| CONCELEX SRL | aceeași clădire |
| ENERGY-BLUEPLANET S.R.L. | aceeași clădire |
| GRV PROJECT S.R.L. | aceeași clădire |
| LUCRUM BONUM S.A. | aceeași clădire |
| NORTH DEVELOPMENT TEAM 2016 SRL | aceeași clădire |
| ORHIDEEA GARDENS SRL | aceeași clădire |
| PROIECT M&A S.R.L. | aceeași clădire |
| SMART FACADES S.R.L. | aceeași clădire |
| X-CONCRETE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25