ISPUR CONSULTING SRL
CUI 32395677 · J2013003204234
ISPUR CONSULTING SRL are CUI 32395677, nr. de înregistrare J2013003204234, înmatriculată pe 25.10.2013. Sediul social e în Sat Tunari, Comuna Tunari, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 183.734 lei, profit net 115.281 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 184 mii lei · mediana 105 mii lei | 175% din mediană |
| Profit net | 115 mii lei · mediana 7 mii lei | de 17× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 62.7% · mediana 10.2% | 615% din mediană |
| Cifră pe salariat | 184 mii lei · mediana 110 mii lei | 167% din mediană |
Comparat cu 19.639 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 183.734 | 173.723 | 336.984 | 636.665 | 39.575 | — | — | 635.910 | — | — | 4.431 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 183.734 | 173.724 | 337.139 | 637.075 | 39.575 | 0 | 0 | 635.910 | 0 | 0 | 4.431 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 66.892 | 72.693 | 66.847 | 59.925 | 10.964 | 14.334 | 36.427 | 57.097 | 14.010 | 15.120 | 23.230 | 21.797 | 2.806 |
| Profit / pierdere brută | 116.842 | 101.031 | 270.292 | 577.150 | 28.611 | -14.334 | -36.427 | 578.813 | -14.010 | -15.120 | -18.799 | -21.797 | -2.806 |
| Profit / pierdere netă | 115.281 | 99.329 | 266.990 | 564.726 | 27.448 | -14.334 | -36.427 | 559.736 | -14.010 | -15.120 | -18.932 | -21.797 | -2.806 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.454 | 14.804 | — |
| Active circulante | 260.609 | 152.353 | 289.756 | 623.345 | 27.767 | 5.873 | 192.244 | 504.755 | 1.557 | 201 | 839 | 1.721 | 1.394 |
| Creanțe | 256.361 | 150.046 | 278.698 | 607.735 | 11.779 | 1.986 | 1.342 | 338 | — | — | — | 103 | 85 |
| Casa și conturi la bănci | 4.248 | 2.307 | 11.058 | 15.610 | 15.988 | 3.887 | 190.902 | 504.417 | 1.557 | 201 | 839 | 1.618 | 1.309 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 769 | 61 | — | 82 | 76 | 248 | 333 | 92 | 95 | 72 | — |
| Datorii | 45.759 | 52.784 | 23.295 | 58.440 | 7.059 | 12.695 | 14.725 | 17.731 | 74.354 | 58.748 | 49.723 | 41.000 | 4.000 |
| Capitaluri proprii | 214.850 | 99.569 | 267.230 | 564.966 | 20.708 | -6.740 | 177.595 | 487.272 | -72.464 | -58.455 | -43.335 | -24.403 | -2.606 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.10.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ISPUR CONSULTING SRL |
| Nr. reg. com. | J2013003204234 |
| EUID | ROONRC.J2013003204234 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-10-25 |
| Sediu social | Str. 1 Decembrie, 119, Sat Tunari Com. Tunari, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT TUNARI COM. TUNARI, STR. 1 DECEMBRIE, NR.119, BL.VILA 708 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AD SOFTWARE SOLUTIONS SRL | aceeași clădire |
| ADVISORY CORNER S.R.L. | aceeași clădire |
| AMSA LAB S.R.L. | aceeași clădire |
| ARKSTONE ESTATES S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTOMAITE S.R.L. | aceeași clădire |
| AZTECA MEDIA NETWORK S.R.L. | aceeași clădire |
| AZTECA OCULT MEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
| BERRYSTACK SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| BUSINESS PEDDLE SRL | aceeași clădire |
| CLIMATE INNOVATION S.R.L. | aceeași clădire |
| CMN FAMILY OFFICE S.R.L. | aceeași clădire |
| CONSTANTIN MEDIA VISION SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8559 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (32)
Sunt 32 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (30)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25