AZTECA OCULT MEDIA S.R.L.
CUI 42413860 · J2020001310238
AZTECA OCULT MEDIA S.R.L. are CUI 42413860, nr. de înregistrare J2020001310238, înmatriculată pe 16.03.2020. Sediul social e în Sat Tunari, Comuna Tunari, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9020. În 2025: cifră de afaceri 809.317 lei, profit net 145.547 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 809 mii lei · mediana 66 mii lei | de 12× mediana |
| Profit net | 146 mii lei · mediana 2 mii lei | de 86× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 18% · mediana 3.7% | 486% din mediană |
| Cifră pe salariat | 809 mii lei · mediana 83 mii lei | 971% din mediană |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 809.317 | 696.860 | — | 968.188 | 379.170 | 95.402 |
| Venituri totale | 809.524 | 696.958 | 0 | 968.188 | 379.170 | 95.403 |
| Cheltuieli totale | 617.405 | 409.918 | — | 336.524 | 83.055 | 19.492 |
| Profit / pierdere brută | 192.119 | 287.040 | 0 | 631.664 | 296.115 | 75.911 |
| Profit / pierdere netă | 145.547 | 270.566 | 0 | 610.369 | 286.791 | 73.049 |
| Active imobilizate | 943.750 | 1.026.336 | — | 384.473 | 67.581 | 17.519 |
| Active circulante | 183.844 | 135.323 | — | 600.908 | 236.728 | 58.792 |
| Stocuri | — | 2.656 | — | 2.657 | 1.099 | — |
| Creanțe | 122.118 | 68.425 | — | 446.669 | 196.507 | — |
| Casa și conturi la bănci | 61.726 | 64.242 | — | 151.582 | 39.122 | 58.792 |
| Cheltuieli în avans | 8.462 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 259.461 | 447.145 | 0 | 379.619 | 17.318 | 3.062 |
| Capitaluri proprii | 876.595 | 714.514 | 0 | 605.762 | 286.991 | 73.249 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.03.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 9020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AZTECA OCULT MEDIA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020001310238 |
| EUID | ROONRC.J2020001310238 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-03-16 |
| Sediu social | Str. 1 Decembrie, 119, Vila 710, Sat Tunari Com. Tunari, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT TUNARI COM. TUNARI, STR. 1 DECEMBRIE, NR.119, VILA 710 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AD SOFTWARE SOLUTIONS SRL | aceeași clădire |
| ADVISORY CORNER S.R.L. | aceeași clădire |
| AMSA LAB S.R.L. | aceeași clădire |
| ARKSTONE ESTATES S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTOMAITE S.R.L. | aceeași clădire |
| AZTECA MEDIA NETWORK S.R.L. | aceeași clădire |
| BERRYSTACK SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| BUSINESS PEDDLE SRL | aceeași clădire |
| CLIMATE INNOVATION S.R.L. | aceeași clădire |
| CMN FAMILY OFFICE S.R.L. | aceeași clădire |
| CONSTANTIN MEDIA VISION SRL | aceeași clădire |
| EMERALD SOLAR S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9020 | 2025 |
| 9001 | 2020 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (32)
Sunt 32 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (56)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25