BECCAROM INVEST SRL
CUI 32714547 · J2014000073304
BECCAROM INVEST SRL are CUI 32714547, nr. de înregistrare J2014000073304, înmatriculată pe 28.01.2014. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4619. În 2025: cifră de afaceri 163.376 lei, profit net 50.533 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 163 mii lei · mediana 199 mii lei | 82% din mediană |
| Profit net | 51 mii lei · mediana 3 mii lei | de 18× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 30.9% · mediana 1.6% | de 19× mediana |
| Cifră pe salariat | 163 mii lei · mediana 224 mii lei | 73% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 163.376 | 292.113 | 502.603 | 486.562 | 172.147 | 145.104 | 128.783 | 113.156 | 115.314 | 98.474 | 93.024 | 70.353 |
| Venituri totale | 163.376 | 292.113 | 520.932 | 495.613 | 172.147 | 145.104 | 128.783 | 114.837 | 115.319 | 98.478 | 95.209 | 70.354 |
| Cheltuieli totale | 111.159 | 231.986 | 418.118 | 399.790 | 92.658 | 59.803 | 62.028 | 64.240 | 53.401 | 52.525 | 73.235 | 41.212 |
| Profit / pierdere brută | 52.217 | 60.127 | 102.814 | 95.823 | 79.489 | 85.301 | 66.755 | 50.597 | 61.918 | 45.953 | 21.974 | 29.142 |
| Profit / pierdere netă | 50.533 | 57.381 | 99.224 | 91.481 | 77.974 | 83.482 | 65.467 | 49.449 | 60.765 | 43.983 | 19.118 | 27.031 |
| Active imobilizate | 40.846 | 7.092 | 24.693 | 36.303 | 53.058 | 69.814 | 59.234 | 1.811 | 5.093 | 7.003 | 6.042 | — |
| Active circulante | 83.488 | 64.155 | 107.185 | 151.865 | 127.192 | 74.755 | 58.977 | 74.583 | 79.078 | 50.151 | 44.894 | 42.119 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 16 | 16 | 16 | 16 | — | 16 | 6.178 |
| Creanțe | 46.667 | — | 2.250 | 109.968 | — | 4.348 | — | — | 829 | 16 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 36.821 | 64.155 | 104.935 | 41.897 | 127.192 | 70.391 | 58.961 | 74.567 | 78.233 | 50.135 | 44.878 | 35.941 |
| Datorii | 73.561 | 13.626 | 32.414 | 96.447 | 28.198 | 29.490 | 4.782 | 5.800 | 23.166 | 12.931 | 31.578 | 14.888 |
| Capitaluri proprii | 50.773 | 57.621 | 99.464 | 91.721 | 152.052 | 115.079 | 113.429 | 70.594 | 61.005 | 44.223 | 19.358 | 27.231 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.01.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 4619 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BECCAROM INVEST SRL |
| Nr. reg. com. | J2014000073304 |
| EUID | ROONRC.J2014000073304 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-01-28 |
| Sediu social | Str. Gheorghe Bariţiu, 132/P, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. GHEORGHE BARIŢIU, NR.132/P |
| Telefon | 0748880507 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| METAL BENDING SRL | aceeași clădire |
| BESTER BABY SRL-D | aceeași clădire |
| ED CONS ASTRID SRL | aceeași clădire |
| FINANCIAR STANDARD SRL | aceeași clădire |
| ROM VEST SRL inactiv | 40 m |
| BABUCI RO SRL | 48 m |
| BECCA SHINE PROJECT S.R.L. | 48 m |
| PRIMA TAXI & BECCA SRL | 48 m |
| PRIMA TAXI CALL CENTER SRL | 48 m |
| PRIMA TAXI SATU MARE S.R.L. inactiv | 48 m |
| PRO PLANET SRL | 48 m |
| BALIO SRL inactiv | 54 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4619 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Satu Mare
| 2388406 | ROSMIN SRL |
| 3193089 | CRONOS IMPEX SRL |
| 9036261 | PALLAS IMPEX SRL |
| 10772415 | SPRINT IMPEX SRL |
| 11213055 | PROARGO SRL |
| 15385304 | SPIDER IMPEX SRL |
| 15886747 | MICROPLEX SRL |
| 16174755 | ALOE DOINA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25