DEY SZILVIA SRL
CUI 32889786 · J26/254/2014 · dizolvare
DEY SZILVIA SRL are CUI 32889786, nr. de înregistrare J26/254/2014, înmatriculată pe 07.03.2014. Sediul social e în Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7420. În 2022: cifră de afaceri 150 lei, pierdere netă 903 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 31 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 150 | 400 | — | — | — | — | — | — | 207 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 150 | 1.400 | 2.772 | 2.200 | 0 | 0 | 0 | 1.500 | 207 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 1.048 | 2.809 | 8.281 | 3.208 | — | — | — | 14.316 | 6.310 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | -898 | -1.409 | -5.509 | -1.008 | 0 | 0 | 0 | -12.816 | -6.103 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | -903 | -1.451 | -5.584 | -1.074 | 0 | 0 | 0 | -12.861 | -6.110 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 6.108 | — | — | — | — | 14.311 |
| Active circulante | 2.277 | 2.277 | 2.277 | 2.277 | 3.175 | 4.658 | 4.059 | 2.042 | 2.042 | 2.042 | 2.042 | 592 |
| Casa și conturi la bănci | 2.277 | 2.277 | 2.277 | 2.277 | 3.175 | 4.658 | 4.059 | 2.042 | 2.042 | 2.042 | 2.042 | 592 |
| Datorii | 30.060 | 30.060 | 30.060 | 30.060 | 30.055 | 30.087 | 30.012 | 20.813 | 20.813 | 20.813 | 20.813 | 20.813 |
| Capitaluri proprii | -27.783 | -27.783 | -27.783 | -27.783 | -26.880 | -25.429 | -19.845 | -18.771 | -18.771 | -18.771 | -18.771 | -5.910 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.03.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 7420 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DEY SZILVIA SRL |
| Nr. reg. com. | J26/254/2014 |
| EUID | ROONRC.J26/254/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-03-07 |
| Sediu social | Str. Flamingo, 1, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, SAT SÂNGEORGIU DE MUREŞ COM. SÂNGEORGIU DE MUREŞ, STR. FLAMINGO, NR.1 |
| Telefon | 0757360030 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GREEN PURE VISION S.R.L. | aceeași clădire |
| TEIMOTION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| VLADIANA & FLAMINGO S.R.L. | aceeași clădire |
| BRODESIGN ART CONCEPT S.R.L. | 259 m |
| CREATIVE SPARK ADVERTISING S.R.L. | 259 m |
| RESTAURANT LA ESZLEVILA S.R.L. inactiv | 259 m |
| STEFI CAFFE EXPERT S.R.L. | 259 m |
| FERRUMELZO S.R.L. inactiv | 267 m |
| ALBERT SRL inactiv | 426 m |
| ALFA FUNERAR SRL | 426 m |
| ALIDARA SRL inactiv | 426 m |
| BIT FUSION INNOVATIONS S.R.L. | 426 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7420 | 2021 – 2025 |
| 4721 | 2014 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Mureş
| 1208663 | MICROTEH SRL |
| 1219123 | TRANSINFO SRL |
| 1226139 | FOTO LA RELY SRL |
| 1254490 | PREXIM SRL |
| 2526282 | ROGER IMPEX SRL |
| 5523850 | BOSSAMA PRES SERV SRL |
| 6094179 | PERLUC IMPEX SRL |
| 6329771 | PRODIGAL SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25