ANAROS ASIG AGENT DE ASIGURARE SRL
CUI 33010302 · J12/1229/2014
ANAROS ASIG AGENT DE ASIGURARE SRL are CUI 33010302, nr. de înregistrare J12/1229/2014, înmatriculată pe 02.04.2014. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2025: cifră de afaceri 239.510 lei, profit net 168.530 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 240 mii lei · mediana 111 mii lei | 216% din mediană |
| Profit net | 169 mii lei · mediana 23 mii lei | 743% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 70.4% · mediana 26.9% | 262% din mediană |
Comparat cu 14.292 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 239.510 | 198.635 | 0 | 268.060 | 224.200 | 140.742 | 124.368 | 55.405 | — | 2.176 |
| Venituri totale | 239.510 | 198.635 | 0 | 268.060 | 224.200 | 140.742 | 124.368 | 55.405 | 0 | 2.176 |
| Cheltuieli totale | 40.269 | 47.601 | 0 | 15.026 | 22.350 | 27.881 | 28.251 | 11.509 | — | 7.965 |
| Profit / pierdere brută | 199.241 | 151.034 | 0 | 253.034 | 201.850 | 112.861 | 96.117 | 43.896 | 0 | -5.789 |
| Profit / pierdere netă | 168.530 | 126.882 | 0 | 245.375 | 195.124 | 108.867 | 92.386 | 42.234 | 0 | -5.854 |
| Active imobilizate | 0 | — | 0 | 5.285 | 11.051 | 16.817 | 23.063 | — | 466 | 466 |
| Active circulante | 182.099 | 669.017 | 0 | 545.937 | 295.078 | 92.781 | 70.100 | 36.936 | 204 | 4 |
| Stocuri | 0 | 2.385 | 0 | 2.385 | 2.385 | 2.385 | — | — | — | 0 |
| Creanțe | 169.030 | 199.135 | 0 | — | 87.000 | 87.000 | 2.201 | 2.267 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 13.069 | 467.497 | 0 | 543.552 | 205.693 | 3.396 | 67.899 | 34.669 | 204 | 4 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 419 | — | 419 | 419 | 419 | 419 | 449 | — | — |
| Datorii | 13.329 | 32.465 | 0 | 2.035 | 2.317 | 910 | 956 | 805 | 6.324 | 6.124 |
| Capitaluri proprii | 168.770 | 636.971 | 0 | 549.606 | 304.231 | 109.107 | 92.626 | 36.580 | -5.654 | -5.654 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | — | 0 | — | — | — | 1 | — | — | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.04.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANAROS ASIG AGENT DE ASIGURARE SRL |
| Nr. reg. com. | J12/1229/2014 |
| EUID | ROONRC.J12/1229/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-04-02 |
| Sediu social | Str. Măceşului, 1A, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MĂCEŞULUI, NR.1A |
| Telefon | 0740384312 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CANDID IMPEX SRL | aceeași clădire |
| HORY FOOD GOURMET S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AGRO RACOSA SRL | 23 m |
| BIOCLINICA GREEN SRL | 27 m |
| PURE WATER SRL | 72 m |
| SIMETRIX NET SRL | 72 m |
| TEMASOFT SRL | 72 m |
| BEL DOM S.R.L. | 77 m |
| HERMANOS TECHNOLOGY S.R.L. | 77 m |
| IMAGE ART SRL | 77 m |
| MELIZA SRL | 77 m |
| NABAKA S.R.L. | 77 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6622 | 2016 – 2025 |
| 4781 | 2014 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
| 38671771 | HORY FOOD GOURMET S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25