COMSIS IT DEVELOPMENT SRL
CUI 33162033 · J2014001615127
COMSIS IT DEVELOPMENT SRL are CUI 33162033, nr. de înregistrare J2014001615127, înmatriculată pe 14.05.2014. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4791. În 2025: cifră de afaceri 264.749 lei, profit net 71.965 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 265 mii lei · mediana 199 mii lei | 133% din mediană |
| Profit net | 72 mii lei · mediana 3 mii lei | de 25× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 27.2% · mediana 1.6% | de 17× mediana |
| Cifră pe salariat | 265 mii lei · mediana 224 mii lei | 118% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 264.749 | 156.157 | 224.642 | 16.800 | 11.000 | 1.800 | 176.092 | 231.758 | 176.719 | 174.000 | 160.500 | 60.000 |
| Venituri totale | 272.839 | 156.157 | 224.645 | 17.415 | 35.741 | 12.459 | 176.092 | 231.915 | 176.719 | 174.002 | 188.687 | 60.000 |
| Cheltuieli totale | 176.825 | 151.352 | 165.547 | 127.151 | 163.664 | 161.989 | 85.692 | 41.753 | 27.627 | 43.793 | 58.870 | 16.465 |
| Profit / pierdere brută | 96.014 | 4.805 | 59.098 | -109.736 | -127.923 | -149.530 | 90.400 | 190.162 | 149.092 | 130.209 | 129.817 | 43.535 |
| Profit / pierdere netă | 71.965 | 358 | 40.802 | -110.259 | -128.995 | -149.904 | 86.174 | 183.556 | 143.790 | 124.989 | 124.162 | 41.735 |
| Active imobilizate | 817.627 | 881.096 | 30.923 | 36.432 | 40.276 | 49.193 | 60.006 | 32.304 | 11.176 | 12.568 | 9.378 | 4.032 |
| Active circulante | 35.692 | 44.260 | 187.022 | 158.162 | 54.333 | 29.075 | 29.126 | 157.424 | 143.154 | 122.480 | 126.616 | 43.200 |
| Stocuri | — | — | 113.659 | 113.659 | — | 0 | 0 | — | — | — | 0 | — |
| Creanțe | 35.340 | 43.816 | 66.974 | 42.030 | 35.203 | 23.023 | 16.401 | 18.287 | 24.597 | 17.476 | 23.311 | 12.449 |
| Casa și conturi la bănci | 352 | 444 | 6.389 | 2.473 | 19.130 | 6.052 | 12.725 | 139.137 | 118.557 | 105.004 | 103.305 | 30.751 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 336 |
| Datorii | 1.042.938 | 1.186.940 | 479.886 | 497.338 | 287.094 | 141.758 | 2.718 | 5.932 | 10.300 | 9.819 | 11.592 | 5.633 |
| Capitaluri proprii | -189.619 | -261.584 | -261.941 | -302.744 | -192.485 | -63.490 | 86.414 | 183.796 | 144.030 | 125.229 | 124.402 | 41.935 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | 0 | — | — | 0 | 0 | 0 | — | 0 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.05.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4791 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COMSIS IT DEVELOPMENT SRL |
| Nr. reg. com. | J2014001615127 |
| EUID | ROONRC.J2014001615127 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-05-14 |
| Sediu social | Str. Ana Aslan, 6, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ANA ASLAN, NR.6 |
| Telefon | 0729798666 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CLINICA NOUĂ S.R.L. | aceeași clădire |
| GLOBETROTTER PROJECT S.R.L. | aceeași clădire |
| INSESSION PRO S.R.L. | aceeași clădire |
| BST MEDIA SRL inactiv | 22 m |
| THE HAPPY TOE LAB SRL inactiv | 22 m |
| THE PHOTO COTTAGE SRL | 22 m |
| F & M PROIECT SRL | 43 m |
| NIMBLE BADGER S.R.L. | 47 m |
| GAFIPLUS S.R.L. | 64 m |
| MARAMURES NEW VILLAGE S.R.L. | 64 m |
| MARAMURES OLD VILLAGE S.R.L. | 64 m |
| GM LOGISTIC INVEST SRL | 75 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 7020 | 2025 |
| 7022 | 2024 |
| 4791 | 2014 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (17)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08