NIMBLE BADGER S.R.L.
CUI 42858639 · J2020002247126
NIMBLE BADGER S.R.L. are CUI 42858639, nr. de înregistrare J2020002247126, înmatriculată pe 31.07.2020. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6210. În 2025: cifră de afaceri 197.395 lei, profit net 120.566 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 197 mii lei · mediana 286 mii lei | 69% din mediană |
| Profit net | 121 mii lei · mediana 113 mii lei | 107% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 61.1% · mediana 45.2% | 135% din mediană |
| Cifră pe salariat | 197 mii lei · mediana 297 mii lei | 67% din mediană |
Comparat cu 28.579 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 197.395 | 502.748 | 511.470 | 343.350 | 280.491 | 48.735 |
| Venituri totale | 198.170 | 505.680 | 514.061 | 343.418 | 280.491 | 48.735 |
| Cheltuieli totale | 72.497 | 67.906 | 83.931 | 85.590 | 75.156 | 14.213 |
| Profit / pierdere brută | 125.673 | 437.774 | 430.130 | 257.828 | 205.335 | 34.522 |
| Profit / pierdere netă | 120.566 | 422.907 | 425.092 | 254.751 | 202.586 | 33.927 |
| Active imobilizate | 3.095 | 2.129 | 4.993 | 3.600 | — | 450 |
| Active circulante | 117.631 | 447.345 | 445.094 | 255.108 | 212.790 | 37.964 |
| Creanțe | 111.765 | 377.003 | 383.070 | 219.931 | 173.345 | — |
| Casa și conturi la bănci | 5.866 | 70.342 | 62.024 | 35.177 | 39.445 | 37.964 |
| Cheltuieli în avans | 280 | 742 | 409 | 1.992 | — | — |
| Datorii | 200 | 27.069 | 25.164 | 5.709 | 9.964 | 4.287 |
| Capitaluri proprii | 120.806 | 423.147 | 425.332 | 254.991 | 202.826 | 34.127 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 31.07.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 6210 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NIMBLE BADGER S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020002247126 |
| EUID | ROONRC.J2020002247126 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-07-31 |
| Sediu social | Str. Ana Aslan, 9, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ANA ASLAN, NR.9 |
| Telefon | 0745755113 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BST MEDIA SRL inactiv | 32 m |
| THE HAPPY TOE LAB SRL inactiv | 32 m |
| THE PHOTO COTTAGE SRL | 32 m |
| FRANCE INVENDUE SRL | 35 m |
| GM LOGISTIC INVEST SRL | 39 m |
| INSESSION PRO S.R.L. | 42 m |
| CLINICA NOUĂ S.R.L. | 47 m |
| COMSIS IT DEVELOPMENT SRL | 47 m |
| GLOBETROTTER PROJECT S.R.L. | 47 m |
| GAFIPLUS S.R.L. | 54 m |
| HASNA S.R.L. inactiv | 54 m |
| HOMEHUB APPLIANCES S.R.L. | 54 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6201 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Cluj
| 205260 | INFOTEC SRL |
| 255241 | TRIOSOFT SERV SRL |
| 4167380 | RCAD SOFTWARE SRL |
| 4791552 | SOFTWAREDESIGN SRL |
| 4906881 | YONDER SRL |
| 6278511 | BCOMP SOFT SRL |
| 6839215 | ALPIS PRODUCT SRL |
| 8306120 | CONDIVA PRESTSERV SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25