DANIEL-SARA S.R.L.
CUI 33227540 · J2014000320152
DANIEL-SARA S.R.L. are CUI 33227540, nr. de înregistrare J2014000320152, înmatriculată pe 30.05.2014. Sediul social e în Municipiul Târgovişte, jud. Dâmboviţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2024: cifră de afaceri 11.995 lei, profit net 996 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 12 mii lei · mediana 158 mii lei | 8% din mediană |
| Profit net | 996 lei · mediana 5 mii lei | 19% din mediană |
| Marjă netă | 8.3% · mediana 3.2% | 259% din mediană |
Comparat cu 94.327 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 11.995 | 0 | 6.384 | 18.424 | 21.024 | 9.688 | 7.340 | 12.024 | 8.742 | 1.473 |
| Venituri totale | 11.995 | 0 | 6.384 | 18.424 | 21.024 | 9.688 | 7.340 | 12.024 | 8.742 | 1.473 |
| Cheltuieli totale | 10.688 | 0 | 2.610 | 12.767 | 14.383 | — | 5.713 | 5.856 | 10.358 | 1.729 |
| Profit / pierdere brută | 1.307 | 0 | 3.774 | 5.657 | 6.641 | 9.688 | 1.627 | 6.168 | -1.616 | -256 |
| Profit / pierdere netă | 996 | 0 | 3.556 | 5.077 | 6.010 | 9.618 | 1.119 | 5.784 | -2.041 | -306 |
| Active circulante | 8.221 | 29.025 | 29.025 | 25.622 | 20.727 | 14.382 | 8.920 | 6.196 | 28 | 244 |
| Creanțe | 8 | 25.119 | 25.119 | 24.808 | 15.308 | 13.308 | 8.000 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 8.213 | 3.906 | 3.906 | 814 | 5.419 | 1.074 | 920 | 6.196 | 28 | 244 |
| Datorii | 8 | 8 | 8 | 161 | 343 | 8 | 4.164 | 2.559 | 2.175 | 350 |
| Capitaluri proprii | 8.213 | 29.017 | 29.017 | 25.461 | 20.384 | 14.374 | 4.756 | 3.637 | -2.147 | -106 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.05.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DANIEL-SARA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2014000320152 |
| EUID | ROONRC.J2014000320152 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-05-30 |
| Sediu social | Bld. Unirii, 1, Mun. Târgovişte, DÂMBOVIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, BLD. UNIRII, NR.1, BL.39B, SC.B, ET.8, AP.80 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADVERTISING AD CONNECT S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREI WASH AND REPAIR S.R.L. | aceeași clădire |
| DAMBOVITA PRESS S.R.L. | aceeași clădire |
| DIAMOND WASH-SPĂLĂTORIE S.R.L. | aceeași clădire |
| DID ART ATELIER S.R.L. | aceeași clădire |
| GENERAL CARGO TRANSPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| IATAGAN TERMOINSTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| LUCA PRESTIGE S.R.L. | aceeași clădire |
| LULUROMAG S.R.L. | aceeași clădire |
| MARBEL TEX S.R.L. | aceeași clădire |
| MĂRUNTU ANDO SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| TWINS EVENTIVE BUSINESS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2014 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (26)
Sunt 26 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Dâmboviţa
| 916238 | MARCEL VIOREL SRL |
| 4162927 | FLORMONIADA SRL |
| 7639622 | DANADY COM SRL |
| 12498422 | MARCOREX SRL |
| 15497561 | GEOFREU COM SRL |
| 15762684 | ACCES COMPUTER IMPEX SRL |
| 15773217 | GH DADY TRANS SRL |
| 15870325 | TANIMAD COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25