MĂRUNTU ANDO SOLUTIONS S.R.L.
CUI 33388643 · J15/407/2014
MĂRUNTU ANDO SOLUTIONS S.R.L. are CUI 33388643, nr. de înregistrare J15/407/2014, înmatriculată pe 16.07.2014. Sediul social e în Municipiul Târgovişte, jud. Dâmboviţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4321. În 2025: cifră de afaceri 297.216 lei, pierdere netă 55.572 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 297 mii lei · mediana 221 mii lei | 135% din mediană |
| Profit net | -56 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 3 · mediana 2 | 150% din mediană |
| Marjă netă | -18.7% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 99 mii lei · mediana 141 mii lei | 70% din mediană |
Comparat cu 112.126 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 297.216 | 273.956 | 425.572 | 190.393 | 277.325 | 387.026 | 380.933 | 396.782 | 174.700 | 194.396 | 139.353 | 37.978 |
| Venituri totale | 297.930 | 284.972 | 425.572 | 190.393 | 277.328 | 387.031 | 382.961 | 396.782 | 174.700 | 194.396 | 139.353 | 37.978 |
| Cheltuieli totale | 350.523 | 367.276 | 280.948 | 286.546 | 358.757 | 381.775 | 488.964 | 373.794 | 162.843 | 169.025 | 154.352 | 38.213 |
| Profit / pierdere brută | -52.593 | -82.304 | 144.624 | -96.153 | -81.429 | 5.256 | -106.003 | 22.988 | 11.857 | 25.371 | -14.999 | -235 |
| Profit / pierdere netă | -55.572 | -85.044 | 140.368 | -98.057 | -84.203 | 1.688 | -109.813 | 19.013 | 10.110 | 23.449 | -19.180 | -1.375 |
| Active imobilizate | 32.340 | 32.935 | 35.318 | 32.340 | 17.340 | 14.478 | 14.478 | 14.316 | 4.316 | 4.155 | 0 | 571 |
| Active circulante | 364.633 | 414.601 | 410.539 | 247.120 | 278.805 | 247.556 | 121.017 | 178.587 | 62.412 | 25.269 | 8.948 | 3.481 |
| Stocuri | 315.586 | 356.762 | 374.768 | 224.080 | 217.190 | 193.363 | 92.161 | 44.425 | 55.165 | 18.412 | 2.291 | 1.052 |
| Creanțe | 25.905 | 50.211 | 21.686 | 20.430 | 5.509 | 5.745 | 18.511 | 69.989 | 4.552 | 5.273 | 4.000 | — |
| Casa și conturi la bănci | 23.142 | 7.628 | 14.085 | 2.610 | 56.106 | 48.448 | 10.345 | 64.173 | 2.695 | 1.584 | 2.657 | 2.429 |
| Datorii | 655.383 | 650.374 | 563.651 | 537.622 | 456.250 | 337.936 | 206.812 | 160.681 | 53.524 | 26.330 | 29.303 | 5.227 |
| Capitaluri proprii | -258.410 | -202.838 | -117.794 | -258.162 | -160.105 | -75.902 | -71.317 | 32.222 | 13.204 | 3.094 | -20.355 | -1.175 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 6 | 7 | 6 | 15 | 12 | 4 | 3 | 4 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.07.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa |
| CAEN principal | 4321 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MĂRUNTU ANDO SOLUTIONS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J15/407/2014 |
| EUID | ROONRC.J15/407/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-07-16 |
| Sediu social | Bld. Unirii, 1, Mun. Târgovişte, DÂMBOVIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, BLD. UNIRII, NR.1, BL.39B, SC.A, ET.9, AP.39 |
| Telefon | 0721311855 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADVERTISING AD CONNECT S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREI WASH AND REPAIR S.R.L. | aceeași clădire |
| DAMBOVITA PRESS S.R.L. | aceeași clădire |
| DANIEL-SARA S.R.L. | aceeași clădire |
| DIAMOND WASH-SPĂLĂTORIE S.R.L. | aceeași clădire |
| DID ART ATELIER S.R.L. | aceeași clădire |
| GENERAL CARGO TRANSPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| IATAGAN TERMOINSTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| LUCA PRESTIGE S.R.L. | aceeași clădire |
| LULUROMAG S.R.L. | aceeași clădire |
| MARBEL TEX S.R.L. | aceeași clădire |
| TWINS EVENTIVE BUSINESS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4321 | 2020 – 2025 |
| 8020 | 2014 – 2019 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (26)
Sunt 26 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Dâmboviţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25