NOVA BEAUTY CLINIC SRL
CUI 33284502 · J35/1475/2014
NOVA BEAUTY CLINIC SRL are CUI 33284502, nr. de înregistrare J35/1475/2014, înmatriculată pe 17.06.2014. Sediul social e în Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 397.395 lei, pierdere netă 61.868 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 397 mii lei · mediana 220 mii lei | 181% din mediană |
| Profit net | -62 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -15.6% · mediana 22.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 397 mii lei · mediana 202 mii lei | 197% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 397.395 | 391.362 | 329.444 | 394.937 | 211.260 | 159.862 | 131.936 | 117.185 | 97.055 | 136.775 | 30.991 | 0 |
| Venituri totale | 397.592 | 578.009 | 329.444 | 394.937 | 270.331 | 163.295 | 131.936 | 117.185 | 97.097 | 136.775 | 30.991 | 0 |
| Cheltuieli totale | 449.322 | 512.383 | 299.799 | 344.943 | 208.719 | 180.830 | 184.127 | 99.891 | 83.785 | 63.503 | 41.319 | 18.043 |
| Profit / pierdere brută | -51.730 | 65.626 | 29.645 | 49.994 | 61.612 | -17.535 | -52.191 | 17.294 | 13.312 | 73.272 | -10.328 | -18.043 |
| Profit / pierdere netă | -61.868 | 48.277 | 26.845 | 46.115 | 58.819 | -19.037 | -53.510 | 14.151 | 10.394 | 69.121 | -11.343 | -18.043 |
| Active imobilizate | 339.709 | 454.072 | 93.691 | 165.949 | 181.838 | 212.763 | 271.657 | 64.696 | 67.051 | — | — | — |
| Active circulante | 88.515 | 65.733 | 309.743 | 223.462 | 168.940 | 106.189 | 97.014 | 72.479 | 48.917 | 49.972 | 29.884 | 15.737 |
| Stocuri | 39.946 | 33.404 | 131.227 | 132.572 | 102.699 | 80.925 | 78.401 | 49.675 | 43.578 | 33.666 | 14.525 | 14.017 |
| Creanțe | 13.039 | 6.583 | 155.379 | 57.689 | 43.210 | 12.735 | 5.584 | 15.965 | 2.947 | 2.319 | 430 | 1.590 |
| Casa și conturi la bănci | 35.530 | 25.746 | 23.137 | 33.201 | 23.031 | 12.529 | 13.029 | 6.839 | 2.392 | 13.987 | 14.929 | 130 |
| Cheltuieli în avans | 647 | 1.570 | — | 969 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 411.845 | 442.481 | 307.957 | 321.631 | 300.027 | 327.020 | 357.702 | 72.695 | 65.640 | 10.037 | 59.071 | 33.580 |
| Capitaluri proprii | 17.026 | 78.894 | 95.477 | 68.749 | 50.751 | -8.068 | 10.969 | 64.480 | 50.328 | 39.935 | -29.187 | -17.843 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.06.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NOVA BEAUTY CLINIC SRL |
| Nr. reg. com. | J35/1475/2014 |
| EUID | ROONRC.J35/1475/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-06-17 |
| Sediu social | Str. Caraiman, 9 b, Sat Ghiroda Com. Ghiroda, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, SAT GHIRODA COM. GHIRODA, STR. CARAIMAN, NR.9 B |
| Telefon | 07488331243 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALIN CIONTEA SRL | aceeași clădire |
| BOUTIQUE & HOBBY SRL | aceeași clădire |
| DIERNA DANUBE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LARAN SERV SRL | aceeași clădire |
| SHOPIO CLOTHING STORE S.R.L. | aceeași clădire |
| V.M.A. PARK URSENI SRL | aceeași clădire |
| A & C PHONESERV SRL inactiv | 70 m |
| ROGVAIV SRL | 70 m |
| EDU LANGUAGE VS S.R.L. | 116 m |
| IMAGINI FSV S.R.L. | 116 m |
| PLANTAGROUP SYSTEM S.R.L. | 116 m |
| DIGITALANTHROPIC S.R.L. | 192 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25