STEPHANIE & PIERRE S.R.L.
CUI 33314867 · J2014000572207
STEPHANIE & PIERRE S.R.L. are CUI 33314867, nr. de înregistrare J2014000572207, înmatriculată pe 25.06.2014. Sediul social e în Municipiul Lupeni, jud. Hunedoara. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4645. În 2025: cifră de afaceri 1.827.039 lei, pierdere netă 4.621 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,8 mil lei · mediana 199 mii lei | 919% din mediană |
| Profit net | -5 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | -0.3% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 457 mii lei · mediana 224 mii lei | 204% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.827.039 | 1.990.407 | 1.957.406 | 1.925.996 | 1.799.073 | 1.558.090 | 1.309.451 | 799.539 | 679.889 | 605.540 | 544.601 | 165.091 |
| Venituri totale | 1.827.039 | 1.990.407 | 1.957.406 | 1.926.072 | 1.799.073 | 1.563.675 | 1.309.452 | 799.539 | 679.889 | 605.540 | 544.601 | 165.091 |
| Cheltuieli totale | 1.831.660 | 1.979.659 | 1.932.580 | 1.882.446 | 1.777.536 | 1.547.676 | 1.291.134 | 786.908 | 668.952 | 587.146 | 534.609 | 160.058 |
| Profit / pierdere brută | -4.621 | 10.748 | 24.826 | 43.626 | 21.537 | 15.999 | 18.318 | 12.631 | 10.937 | 18.394 | 9.992 | 5.033 |
| Profit / pierdere netă | -4.621 | 8.271 | 20.855 | 27.254 | 4.805 | 418 | 5.223 | 4.636 | 4.539 | 15.559 | 8.593 | 80 |
| Active imobilizate | 13.468 | 1.430 | 2.306 | 6.468 | 5.158 | 6.990 | 2.660 | 2.660 | 6.122 | 9.269 | 2.660 | 4.088 |
| Active circulante | 568.971 | 682.600 | 562.291 | 614.524 | 416.678 | 362.926 | 370.485 | 207.838 | 169.575 | 140.881 | 121.989 | 94.228 |
| Stocuri | 555.316 | 614.928 | 464.576 | 433.940 | 340.489 | 295.310 | 303.222 | 197.489 | 149.213 | 135.626 | 113.402 | 78.929 |
| Creanțe | 9.495 | 17.158 | 44.715 | 25.661 | 10.866 | 6.285 | 11.603 | 4.840 | 10.806 | 2.835 | 6.395 | 13.152 |
| Casa și conturi la bănci | 4.160 | 50.514 | 53.000 | 154.923 | 65.323 | 61.331 | 55.660 | 5.509 | 9.556 | 2.420 | 2.192 | 2.147 |
| Datorii | 557.694 | 654.664 | 543.502 | 571.685 | 399.783 | 352.668 | 356.315 | 198.891 | 168.726 | 125.718 | 115.776 | 98.036 |
| Capitaluri proprii | 24.745 | 29.366 | 21.095 | 49.307 | 22.053 | 17.248 | 16.830 | 11.607 | 6.971 | 24.432 | 8.873 | 280 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.06.2014 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Petroşani |
| CAEN principal | 4645 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STEPHANIE & PIERRE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2014000572207 |
| EUID | ROONRC.J2014000572207 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-06-25 |
| Sediu social | Str. Bucura, Mun. Lupeni, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. LUPENI, STR. BUCURA, BL.G2, SC.1, AP.8 |
| Telefon | 0722955786 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ELECTRO INTER TOP SRL inactiv | aceeași clădire |
| LEGOFRUCT REMUS SRL inactiv | aceeași clădire |
| STRELISSIA BEAUTY FLOWER SRL | aceeași clădire |
| ELECTRO FINANCE SRL | 135 m |
| ABSOLUTGAME S.R.L. | 138 m |
| ACC TURISM STRAJA S.R.L. | 138 m |
| ACTIVEBAUBVR S.R.L. inactiv | 138 m |
| ALPIN SA | 138 m |
| ANDREEA & RĂDUCU S.R.L. | 138 m |
| ASGARD ENERGY S.R.L. inactiv | 138 m |
| AURAMEDCARE S.R.L. | 138 m |
| AUTOCAT SHOP S.R.L. | 138 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4645 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25