STUDIO 1623 TEAM SRL
CUI 33440482 · J40/9014/2014
STUDIO 1623 TEAM SRL are CUI 33440482, nr. de înregistrare J40/9014/2014, înmatriculată pe 31.07.2014. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7311. În 2025: cifră de afaceri 42.290 lei, profit net 11.031 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 42 mii lei · mediana 172 mii lei | 25% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 31 mii lei | 35% din mediană |
| Marjă netă | 26.1% · mediana 23.7% | 110% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 42.290 | 51.400 | 97.387 | 171.749 | 363.580 | 514.339 | 440.067 | 243.781 |
| Venituri totale | 42.290 | 51.400 | 97.387 | 171.749 | 363.580 | 514.339 | 440.067 | 243.781 |
| Cheltuieli totale | 29.403 | 45.668 | 94.042 | 6.319 | 78.005 | 350.241 | 216.948 | 44.743 |
| Profit / pierdere brută | 12.887 | 5.732 | 3.345 | 165.430 | 285.575 | 164.098 | 223.119 | 199.038 |
| Profit / pierdere netă | 11.031 | 4.851 | 2.890 | 160.379 | 274.885 | 150.566 | 212.322 | 194.302 |
| Active circulante | 198.422 | 200.331 | 209.784 | 198.758 | 287.347 | 193.893 | 247.581 | 208.452 |
| Creanțe | 191.264 | 191.386 | 196.914 | 193.710 | 191.180 | 191.180 | 233.973 | 184.024 |
| Casa și conturi la bănci | 7.158 | 8.945 | 12.870 | 5.048 | 96.167 | 2.713 | 13.608 | 24.428 |
| Cheltuieli în avans | 4.766 | 4.222 | 4.222 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 23.771 | 36.193 | 50.497 | 38.139 | 12.222 | 43.087 | 35.019 | 13.950 |
| Capitaluri proprii | 179.417 | 168.360 | 163.509 | 160.619 | 275.125 | 150.806 | 212.562 | 194.502 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 31.07.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STUDIO 1623 TEAM SRL |
| Nr. reg. com. | J40/9014/2014 |
| EUID | ROONRC.J40/9014/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-07-31 |
| Sediu social | Str. Mihai Eminescu, 163, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. MIHAI EMINESCU, NR.163, AP.704 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARUBA CONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| CMS FORGE SRL inactiv | aceeași clădire |
| IKOF AKOF SRL | aceeași clădire |
| MAYA TEX MEX SRL | aceeași clădire |
| QUANTUM IMOBILIARE S.R.L. | aceeași clădire |
| RT PROPER CONSULT S.R.L. | aceeași clădire |
| SAAKRA FINANCIAL SRL | aceeași clădire |
| SOFTSCALE S.R.L. | aceeași clădire |
| TECMED PLUS SRL | aceeași clădire |
| UNIK ARCHITECTURE & DESIGN SRL inactiv | aceeași clădire |
| VERTICAL BROKERS SRL | aceeași clădire |
| JCB CONSAV TRADING SRL inactiv | 39 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7311 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25