ANGELUCOS TRANS SRL
CUI 33457913 · J2014002359123
ANGELUCOS TRANS SRL are CUI 33457913, nr. de înregistrare J2014002359123, înmatriculată pe 06.08.2014. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 50.983 lei, profit net 5.605 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 51 mii lei · mediana 158 mii lei | 32% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 5 mii lei | 107% din mediană |
| Marjă netă | 11% · mediana 3.2% | 344% din mediană |
Comparat cu 94.315 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 50.983 | 28.981 | 48.067 | 61.147 | 66.286 | 75.638 | 97.216 | 106.305 | 99.590 | 71.338 | 68.574 | 27.597 |
| Venituri totale | 50.983 | 28.981 | 48.069 | 71.827 | 66.286 | 75.638 | 97.216 | 106.305 | 99.590 | 71.348 | 68.574 | 27.597 |
| Cheltuieli totale | 44.310 | 45.655 | 41.078 | 48.953 | 28.188 | 30.658 | 23.939 | 32.090 | 62.986 | 24.629 | 21.280 | 22.617 |
| Profit / pierdere brută | 6.673 | -16.674 | 6.991 | 22.874 | 38.098 | 44.980 | 73.277 | 74.215 | 36.604 | 46.719 | 47.294 | 4.980 |
| Profit / pierdere netă | 5.605 | -16.674 | 5.944 | 21.076 | 37.575 | 43.334 | 70.361 | 71.025 | 33.616 | 44.899 | 45.201 | 4.152 |
| Active imobilizate | — | 6.292 | 20.192 | 29.967 | — | — | — | 425 | 27.000 | 25.300 | 25.505 | 27.157 |
| Active circulante | 8.661 | 4.624 | 21.157 | 38.471 | 214.879 | 177.489 | 245.127 | 174.074 | 103.247 | 71.027 | 43.772 | 940 |
| Creanțe | 1.240 | 1.249 | 1.239 | 634 | 824 | 137 | — | — | 461 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 7.421 | 3.375 | 19.918 | 37.837 | 214.055 | 177.352 | 245.127 | 174.074 | 102.786 | 71.027 | 43.772 | 940 |
| Cheltuieli în avans | 1.529 | — | 974 | 1.210 | 185 | — | — | — | — | 328 | — | — |
| Datorii | 18.750 | 11.081 | 13.319 | 27.088 | 0 | 0 | 973 | 706 | 2.179 | 2.203 | 19.724 | 23.745 |
| Capitaluri proprii | -8.560 | -165 | 29.004 | 42.560 | 215.064 | 177.489 | 244.154 | 173.793 | 128.068 | 94.452 | 49.553 | 4.352 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.08.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANGELUCOS TRANS SRL |
| Nr. reg. com. | J2014002359123 |
| EUID | ROONRC.J2014002359123 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-08-06 |
| Sediu social | Str. Caransebeş, 3C, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CARANSEBEŞ, NR.3C |
| Telefon | 0741415358 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CM PHARMA HEALTHCARE SRL | 16 m |
| COCORUL IMPEX SRL inactiv | 17 m |
| L ORSO SERVICE SRL | 30 m |
| ELECTRO TIB SRL | 37 m |
| TURCU DRIVECAB S.R.L. | 55 m |
| GAMIC PRO SERV S.R.L. | 56 m |
| MBL-EMATIC S.R.L. | 56 m |
| CMD ESTATE CONCEPT S.R.L. inactiv | 57 m |
| CUSTOMER ORIENTED SOLUTIONS S.R.L. | 60 m |
| DDKA EXP SRL inactiv | 60 m |
| DMS SERVICES INVEST S.R.L. inactiv | 60 m |
| FLIP IT SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 64 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25