BEST REPAIRS SRL
CUI 33622301 · J2014002221356
BEST REPAIRS SRL are CUI 33622301, nr. de înregistrare J2014002221356, înmatriculată pe 25.09.2014. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 386.008 lei, profit net 49.433 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 386 mii lei · mediana 129 mii lei | 299% din mediană |
| Profit net | 49 mii lei · mediana 4 mii lei | de 13× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 12.8% · mediana 3.6% | 356% din mediană |
| Cifră pe salariat | 193 mii lei · mediana 112 mii lei | 173% din mediană |
Comparat cu 30.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 386.008 | 324.438 | 305.742 | 278.141 | 405.159 | 249.177 | 217.056 | 161.690 | 157.460 | 68.277 | 101.653 | 8.375 |
| Venituri totale | 486.460 | 325.178 | 306.439 | 278.141 | 405.159 | 250.130 | 217.241 | 161.690 | 170.522 | 73.780 | 163.440 | 19.197 |
| Cheltuieli totale | 437.027 | 419.754 | 375.790 | 308.295 | 393.746 | 292.954 | 258.605 | 205.248 | 181.909 | 101.371 | 157.145 | 19.712 |
| Profit / pierdere brută | 49.433 | -94.576 | -69.351 | -30.154 | 11.413 | -42.824 | -41.364 | -43.558 | -11.387 | -27.591 | 6.295 | -515 |
| Profit / pierdere netă | 49.433 | -94.576 | -72.451 | -32.970 | 7.335 | -45.158 | -43.535 | -45.175 | -12.962 | -28.957 | 3.242 | -769 |
| Active imobilizate | 124.735 | 140.205 | 178.645 | 224.954 | 87.051 | 95.148 | 104.390 | 106.184 | 99.740 | 89.129 | 79.935 | 11.338 |
| Active circulante | 26.811 | 20.332 | 39.428 | 66.378 | 35.726 | 112.372 | 152.890 | 144.413 | 141.477 | 160.155 | 113.546 | 24.561 |
| Stocuri | 23.375 | 3.159 | -632 | 17.137 | 20.211 | 105.869 | 131.822 | 126.589 | 133.631 | 156.395 | 102.057 | 23.845 |
| Creanțe | 2.393 | 4.709 | 8.805 | 25.120 | 6.446 | 1.147 | 3.337 | 2.437 | 1.346 | 1.242 | 1.242 | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.043 | 12.464 | 31.255 | 24.121 | 9.069 | 5.356 | 17.731 | 15.387 | 6.500 | 2.518 | 10.247 | 716 |
| Cheltuieli în avans | 579 | 477 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 468.468 | 526.790 | 489.274 | 490.082 | 288.556 | 380.634 | 385.236 | 335.019 | 280.463 | 275.569 | 190.808 | 36.468 |
| Capitaluri proprii | -316.343 | -365.776 | -271.201 | -198.750 | -165.779 | -173.114 | -127.956 | -84.422 | -39.246 | -26.285 | 2.673 | -569 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.09.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BEST REPAIRS SRL |
| Nr. reg. com. | J2014002221356 |
| EUID | ROONRC.J2014002221356 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-09-25 |
| Sediu social | Str. Anton Bacalbaşa, 66, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. ANTON BACALBAŞA, NR.66 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMV ECODRIVE S.R.L. | aceeași clădire |
| ANRACUIB S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO-FULL SRL | aceeași clădire |
| BM MIHAI CAFEA SRL | aceeași clădire |
| CIAMAX SRL | aceeași clădire |
| CNCMOB PREDA SRL | aceeași clădire |
| CNM ACCOUNT FACTOR SRL | aceeași clădire |
| CRVRR AUTOSERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| DAVID'S PERFUME DISTRIBUTION SRL inactiv | aceeași clădire |
| DETECTIVII APEI PIERDUTE SRL | aceeași clădire |
| DOPECAB S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DR. KUN RADIOLOGIE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08