CNCMOB PREDA SRL
CUI 37759698 · J2017002414353
CNCMOB PREDA SRL are CUI 37759698, nr. de înregistrare J2017002414353, înmatriculată pe 14.06.2017. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1611. În 2025: cifră de afaceri 211.407 lei, profit net 2.690 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 211 mii lei · mediana 254 mii lei | 83% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 7 mii lei | 36% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 2 | 150% din mediană |
| Marjă netă | 1.3% · mediana 3% | 43% din mediană |
| Cifră pe salariat | 70 mii lei · mediana 162 mii lei | 44% din mediană |
Comparat cu 94.197 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 211.407 | 207.607 | 212.795 | 188.349 | 138.455 | 85.959 | 91.195 | 65.840 | 37.194 |
| Venituri totale | 211.407 | 207.607 | 212.799 | 188.349 | 138.455 | 91.509 | 91.195 | 65.840 | 37.194 |
| Cheltuieli totale | 206.709 | 188.591 | 168.958 | 145.354 | 114.285 | 69.324 | 76.440 | 51.868 | 13.846 |
| Profit / pierdere brută | 4.698 | 19.016 | 43.841 | 42.995 | 24.170 | 22.185 | 14.755 | 13.972 | 23.348 |
| Profit / pierdere netă | 2.690 | 17.251 | 42.026 | 41.112 | 22.786 | 21.382 | 13.793 | 13.312 | 22.232 |
| Active imobilizate | 37.360 | 48.532 | 59.667 | 51.937 | 32.112 | 12.464 | 9.524 | — | — |
| Active circulante | 38.223 | 43.462 | 30.917 | 10.980 | 16.559 | 33.055 | 12.548 | 19.159 | 25.691 |
| Stocuri | 5.312 | — | 1.377 | — | — | — | — | — | 563 |
| Creanțe | 11.125 | 11.645 | 8.469 | 2.300 | 3.430 | 11.502 | 1.810 | 225 | 2.050 |
| Casa și conturi la bănci | 21.786 | 31.817 | 21.071 | 8.680 | 13.129 | 21.553 | 10.738 | 18.934 | 23.078 |
| Cheltuieli în avans | 287 | 281 | 214 | 208 | 179 | 175 | — | 197 | 140 |
| Datorii | 14.932 | 14.581 | 12.355 | 9.708 | 11.545 | 10.175 | 7.935 | 5.712 | 3.299 |
| Capitaluri proprii | 60.938 | 77.694 | 78.443 | 53.417 | 37.305 | 35.519 | 14.137 | 13.644 | 22.532 |
| Capital subscris vărsat | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.06.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 1611 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CNCMOB PREDA SRL |
| Nr. reg. com. | J2017002414353 |
| EUID | ROONRC.J2017002414353 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-06-14 |
| Sediu social | Str. Anton Bacalbaşa, 85, GARAJ, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. ANTON BACALBAŞA, NR.85, GARAJ |
| Telefon | 0745256443 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMV ECODRIVE S.R.L. | aceeași clădire |
| ANRACUIB S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO-FULL SRL | aceeași clădire |
| BEST REPAIRS SRL | aceeași clădire |
| BM MIHAI CAFEA SRL | aceeași clădire |
| CIAMAX SRL | aceeași clădire |
| CNM ACCOUNT FACTOR SRL | aceeași clădire |
| CRVRR AUTOSERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| DAVID'S PERFUME DISTRIBUTION SRL inactiv | aceeași clădire |
| DETECTIVII APEI PIERDUTE SRL | aceeași clădire |
| DOPECAB S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DR. KUN RADIOLOGIE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 1611 | 2025 |
| 1610 | 2017 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25