DANKY MARKET NYANDR S.R.L.
CUI 33756192 · J21/398/2014
DANKY MARKET NYANDR S.R.L. are CUI 33756192, nr. de înregistrare J21/398/2014, înmatriculată pe 31.10.2014. Sediul social e în Sat Scânteia, Comuna Scînteia, jud. Ialomiţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2020: cifră de afaceri 18.771 lei, pierdere netă 20.549 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 19 mii lei · mediana 199 mii lei | 9% din mediană |
| Profit net | -21 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -109.5% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 19 mii lei · mediana 224 mii lei | 8% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 18.771 | 36.403 | 26.216 | 14.242 | 30.116 | 80.009 | 4.085 |
| Venituri totale | 18.771 | 36.403 | 26.216 | 14.242 | 30.116 | 80.009 | 4.085 |
| Cheltuieli totale | 39.018 | 63.728 | 49.229 | 27.431 | 22.171 | 85.453 | 5.710 |
| Profit / pierdere brută | -20.247 | -27.325 | -23.013 | -13.189 | 7.945 | -5.444 | -1.625 |
| Profit / pierdere netă | -20.549 | -27.689 | -23.274 | -13.418 | 7.191 | -7.844 | -1.748 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 719 | 719 |
| Active circulante | 50.763 | 50.988 | 37.966 | 29.738 | 13.600 | 43.238 | 17.859 |
| Stocuri | 49.362 | 48.433 | 37.442 | 28.349 | 6.759 | 20.424 | 17.082 |
| Creanțe | 1.173 | 964 | 186 | 186 | 186 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 228 | 1.591 | 338 | 1.203 | 6.655 | 22.814 | 777 |
| Datorii | 128.301 | 107.977 | 67.267 | 35.765 | 6.209 | 53.349 | 20.126 |
| Capitaluri proprii | -77.538 | -56.989 | -29.301 | -6.027 | 7.391 | -9.392 | -1.548 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 31.10.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DANKY MARKET NYANDR S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J21/398/2014 |
| EUID | ROONRC.J21/398/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-10-31 |
| Sediu social | Str. Ştefan cel Mare, 65, Sat Scânteia Com. Scânteia, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, SAT SCÂNTEIA COM. SCÂNTEIA, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.65 |
| Telefon | 0765672951 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALVIGAB JR MIX S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AUTO ENERGY S.R.L. | aceeași clădire |
| AV 43 FOOD S.R.L. | aceeași clădire |
| DRAGVAS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| EXPERT KYNY CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| FLAME FUSION S.R.L. | aceeași clădire |
| GRUPUL DE PRODUCATORI BRATIANU SRL inactiv | aceeași clădire |
| GYPSY PROD SRL | aceeași clădire |
| MARIELENA CAFFE BAR S.R.L. | aceeași clădire |
| ROMAVIA POWER SRL inactiv | aceeași clădire |
| SAMAGRITEH S.R.L. | aceeași clădire |
| SCÂNTEIA - VALEA CIORII COOPERATIVĂ AGRICOLĂ | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2014 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (24)
Alte firme din Ialomiţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25