MAGIC MOMENTS PRODUCTION SRL
CUI 33758959 · J51/340/2014
MAGIC MOMENTS PRODUCTION SRL are CUI 33758959, nr. de înregistrare J51/340/2014, înmatriculată pe 03.11.2014. Sediul social e în Municipiul Călăraşi, jud. Călăraşi. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7420. În 2018: cifră de afaceri 26.700 lei, profit net 1.515 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 27 mii lei · mediana 172 mii lei | 16% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 31 mii lei | 5% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 5.7% · mediana 23.7% | 24% din mediană |
| Cifră pe salariat | 27 mii lei · mediana 176 mii lei | 15% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 26.700 | 30.900 | 3.500 | 3.030 | 1.200 |
| Venituri totale | 26.700 | 30.900 | 3.500 | 3.030 | 1.200 |
| Cheltuieli totale | 24.918 | 22.967 | 3.219 | 3.111 | 1.802 |
| Profit / pierdere brută | 1.782 | 7.933 | 281 | -81 | -602 |
| Profit / pierdere netă | 1.515 | 7.568 | 176 | -172 | -638 |
| Active circulante | 14.672 | 8.950 | 1.982 | 1.698 | 2.185 |
| Stocuri | 3.172 | — | — | — | — |
| Creanțe | — | — | — | — | 700 |
| Casa și conturi la bănci | 11.500 | 8.950 | 1.982 | 1.698 | 1.485 |
| Datorii | 6.024 | 1.817 | 2.416 | 2.308 | 2.623 |
| Capitaluri proprii | 8.648 | 7.133 | -434 | -610 | -438 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.11.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi |
| CAEN principal | 7420 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MAGIC MOMENTS PRODUCTION SRL |
| Nr. reg. com. | J51/340/2014 |
| EUID | ROONRC.J51/340/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-11-03 |
| Sediu social | Str. Panduri, 1, Mun. Călăraşi, CĂLĂRAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. PANDURI, NR.1, BL.H16, SC.A, ET.1, AP.3 |
| Telefon | 0728301782 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BTH CONSULTING SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| GAME MANIA YOSS S.R.L. | aceeași clădire |
| GULLIVER SRL inactiv | aceeași clădire |
| IUSTE BENISSA SRL inactiv | aceeași clădire |
| OQL STUDIO SRL inactiv | aceeași clădire |
| PHOTOLINE MANIA S.R.L. | aceeași clădire |
| YOSS GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| EMARK DENTAL S.R.L. | 163 m |
| ESTETIC ARK MED CLINIC SRL | 163 m |
| PASER TRANS S.R.L. | 184 m |
| LARY&IULY GOURMET S.R.L. | 207 m |
| MIRESME S.R.L. inactiv | 242 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4711 | 2018 |
| 7420 | 2014 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Călăraşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25