REMI ASIG SRL
CUI 33830035 · J22/1778/2014
REMI ASIG SRL are CUI 33830035, nr. de înregistrare J22/1778/2014, înmatriculată pe 21.11.2014. Sediul social e în Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, jud. Iaşi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8211. În 2025: cifră de afaceri 449.643 lei, profit net 195.320 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 450 mii lei · mediana 172 mii lei | 261% din mediană |
| Profit net | 195 mii lei · mediana 31 mii lei | 620% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 43.4% · mediana 23.7% | 183% din mediană |
| Cifră pe salariat | 450 mii lei · mediana 176 mii lei | 255% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 449.643 | 386.012 | 329.238 | 349.510 | 241.603 | 216.839 | 160.866 | 126.206 | 129.978 | 81.422 |
| Venituri totale | 449.643 | 386.012 | 330.188 | 349.510 | 243.847 | 216.839 | 160.866 | 126.211 | 129.978 | 81.422 |
| Cheltuieli totale | 219.905 | 205.751 | 189.614 | 145.023 | 103.933 | 103.092 | 81.810 | 54.655 | 83.513 | 28.187 |
| Profit / pierdere brută | 229.738 | 180.261 | 140.574 | 204.487 | 139.914 | 113.747 | 79.056 | 71.556 | 46.465 | 53.235 |
| Profit / pierdere netă | 195.320 | 152.978 | 118.919 | 200.992 | 137.476 | 111.579 | 77.447 | 70.294 | 43.865 | 50.792 |
| Active imobilizate | 32.389 | 43.422 | 76.444 | 113.116 | 45.639 | 59.490 | 15.058 | 22.587 | 30.116 | — |
| Active circulante | 309.631 | 178.641 | 131.645 | 216.061 | 174.748 | 190.364 | 138.569 | 109.758 | 30.042 | 53.957 |
| Stocuri | 0 | — | — | 31.247 | 24.867 | 22.382 | 25.618 | 16.418 | 11.906 | 1.921 |
| Creanțe | 158.864 | 50.276 | 5.634 | 129.001 | 48.993 | 76.982 | 77.446 | 76.980 | — | 1.494 |
| Casa și conturi la bănci | 150.767 | 128.365 | 126.011 | 55.813 | 100.888 | 91.000 | 35.505 | 16.360 | 18.136 | 50.542 |
| Datorii | 121.515 | 44.478 | 65.063 | 104.118 | 68.535 | 125.478 | 64.030 | 50.195 | 5.302 | 2.965 |
| Capitaluri proprii | 220.505 | 177.585 | 143.026 | 225.059 | 151.852 | 124.376 | 89.597 | 82.150 | 54.856 | 50.992 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sun Mar 01 2026 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.11.2014 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Hârlău |
| CAEN principal | 8211 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | REMI ASIG SRL |
| Nr. reg. com. | J22/1778/2014 |
| EUID | ROONRC.J22/1778/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-11-21 |
| Sediu social | Str. Ştefan cel Mare şi Sfînt, PARTER, Orş. Hârlău, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, ORŞ. HÂRLĂU, STR. ŞTEFAN CEL MARE ŞI SFÎNT, PARTER, BL.23, SC.B |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8211 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Iaşi
| 3420629 | CRISTAL SRL |
| 22476790 | AMIS LTD SRL |
| 23089911 | I.M. ALLROUNDER SRL |
| 35626865 | FINCONIT ACO SRL |
| 35701894 | PROMEDELA SRL |
| 37104345 | EDINA ALB SRL |
| 37144382 | FREEDOM TO BE SRL |
| 38667436 | ELENIOAN S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25