GAMA ELLA COM SRL
CUI 9510941 · J22/703/1997 · radiată
GAMA ELLA COM SRL are CUI 9510941, nr. de înregistrare J22/703/1997, înmatriculată pe 27.05.1997. Sediul social e în Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2021: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 199 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.252 | 12.826 | 14.805 | 43.604 | 49.677 |
| Venituri totale | 0 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 92.252 | 12.826 | 14.805 | 43.604 | 49.677 |
| Cheltuieli totale | — | 9.156 | 11.333 | 10.223 | 11.344 | 11.272 | 91.768 | 2.924 | 4.822 | 38.755 | 51.160 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 2.844 | 667 | 1.777 | 656 | 728 | 484 | 9.902 | 9.983 | 4.849 | -1.483 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 2.484 | 307 | 1.417 | 296 | 368 | 116 | 9.517 | 9.569 | 4.849 | -1.483 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 127.085 | 4.467 | 4.765 | 5.000 |
| Active circulante | 0 | 0 | 3.414 | 3.107 | 1.690 | 1.304 | 1.526 | 24.278 | 21.037 | 19.836 | 16.337 |
| Stocuri | — | — | 1.295 | 1.295 | 1.296 | 1.296 | 1.294 | 24.076 | 20.818 | 16.344 | 13.575 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | 108 | 208 | 554 | 157 |
| Casa și conturi la bănci | 0 | 0 | 2.119 | 1.812 | 394 | 8 | 232 | 94 | 11 | 2.938 | 2.605 |
| Datorii | 0 | 0 | 90 | 90 | 90 | 0 | 590 | 2.289 | 8.700 | 17.366 | 18.951 |
| Capitaluri proprii | 0 | 0 | 3.324 | 3.017 | 1.600 | 1.304 | 936 | 149.074 | 16.804 | 7.235 | 2.386 |
| Capital subscris vărsat | 0 | 0 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 01.03.2023 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Hârlău |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GAMA ELLA COM SRL |
| Nr. reg. com. | J22/703/1997 |
| EUID | ROONRC.J22/703/1997 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-05-27 |
| Sediu social | Str. Ştefan cel Mare şi Sfînt, PARTER, Orş. Hârlău, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, ORŞ. HÂRLĂU, STR. LOGOFĂT TĂUTU, BL.18, SC.A, ET.P, AP.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (5)
| 4772 | 2021 |
| 4719 | 2016 – 2020 |
| 4711 | 2015 |
| 4719 | 2014 |
| 4711 | 2011 – 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Iaşi
| 1935394 | NAFI SRL |
| 1935432 | COMSAT TOPILE SRL |
| 1935440 | TOMA & CO SNC |
| 1935491 | PESCARUL AMATOR SRL |
| 1935599 | IANA SRL |
| 1935688 | FAMILIA SRL |
| 1935734 | STEF VIITORUL SRL |
| 1936616 | TIMEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25