PENTRU BEBEI SRL
CUI 34068418 · J32/95/2015
PENTRU BEBEI SRL are CUI 34068418, nr. de înregistrare J32/95/2015, înmatriculată pe 05.02.2015. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4791. În 2025: cifră de afaceri 978.441 lei, profit net 40.466 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 978 mii lei · mediana 199 mii lei | 492% din mediană |
| Profit net | 40 mii lei · mediana 3 mii lei | de 14× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 4.1% · mediana 1.6% | 256% din mediană |
| Cifră pe salariat | 489 mii lei · mediana 224 mii lei | 219% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 978.441 | 976.760 | 454.157 | 346.825 | 124.890 | 62.939 | 256.300 | 24.337 | — | 40.422 | 41.748 |
| Venituri totale | 1.245.255 | 1.224.487 | 473.693 | 347.036 | 124.935 | 62.939 | 256.300 | 24.337 | 0 | 40.422 | 41.748 |
| Cheltuieli totale | 1.198.992 | 1.288.181 | 417.251 | 348.522 | 58.331 | 61.024 | 204.140 | 18.862 | 799 | 47.729 | 35.140 |
| Profit / pierdere brută | 46.263 | -63.694 | 56.442 | -1.486 | 66.604 | 1.915 | 52.160 | 5.475 | -799 | -7.307 | 6.608 |
| Profit / pierdere netă | 40.466 | -74.284 | 51.900 | -8.595 | 64.064 | 554 | 49.456 | 5.100 | -799 | -8.562 | 5.356 |
| Active imobilizate | 57.456 | 78.904 | 92.496 | 98.488 | — | — | — | 33 | 131 | 131 | 220 |
| Active circulante | 80.301 | 86.450 | 77.442 | 54.594 | 143.761 | 65.297 | 77.137 | 22.351 | 4.248 | 5.497 | 5.924 |
| Stocuri | 0 | 464 | 177 | 14.380 | 6.353 | 5.332 | 5.333 | 5.333 | 2.497 | 2.497 | 1.087 |
| Creanțe | 29.190 | 40.054 | 35.744 | 24.834 | 38.494 | 17.143 | 20.922 | 8.731 | 2.042 | 2.042 | 2.536 |
| Casa și conturi la bănci | 37.933 | 15.966 | 39.233 | 15.380 | 98.914 | 42.822 | 50.882 | 8.287 | -291 | 958 | 2.301 |
| Datorii | 171.126 | 239.189 | 115.772 | 150.817 | 28.192 | 13.792 | 26.186 | 21.089 | 8.184 | 8.634 | 588 |
| Venituri în avans | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -33.569 | -74.035 | 53.966 | 2.065 | 115.369 | 51.305 | 50.751 | 1.295 | -3.805 | -3.006 | 5.556 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 1 | 1 | — | — | 1 | — | — | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.02.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 4791 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PENTRU BEBEI SRL |
| Nr. reg. com. | J32/95/2015 |
| EUID | ROONRC.J32/95/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-02-05 |
| Sediu social | Str. Traian, 6, Mun. Sibiu, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. TRAIAN, NR.6 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CONSTRUCTION DMG 2020 S.R.L. | 56 m |
| ROBMAR POWER CONSTRUCT S.R.L. | 56 m |
| KLEINPRES SRL | 58 m |
| SKYLIMITSHOP S.R.L. inactiv | 58 m |
| ASTACUS SRL inactiv | 67 m |
| ALY COM SRL inactiv | 89 m |
| BLOCKDATA S.R.L. inactiv | 89 m |
| COSTA ŞEMINEE HOME S.R.L. inactiv | 89 m |
| CR BUILDING SIB S.R.L. | 89 m |
| DEME GARANT SRL | 89 m |
| IMMO UNITED S.R.L. | 89 m |
| IUPA FACTORY S.R.L. | 89 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4791 | 2023 – 2025 |
| 5520 | 2020 – 2022 |
| 4791 | 2015 – 2019 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Sibiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25