C & C AUTOTEST SRL
CUI 34068906 · J2015000121040
C & C AUTOTEST SRL are CUI 34068906, nr. de înregistrare J2015000121040, înmatriculată pe 06.02.2015. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 214.264 lei, profit net 3.224 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 214 mii lei · mediana 129 mii lei | 166% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 4 mii lei | 88% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 1.5% · mediana 3.6% | 42% din mediană |
| Cifră pe salariat | 107 mii lei · mediana 112 mii lei | 96% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 214.264 | 211.505 | 183.647 | 149.643 | 150.902 | 154.893 | 173.467 | 107.994 | 59.466 | 47.982 | 17.978 |
| Venituri totale | 214.999 | 211.506 | 208.347 | 199.643 | 160.902 | 154.893 | 173.467 | 110.294 | 59.466 | 47.982 | 17.978 |
| Cheltuieli totale | 209.625 | 139.443 | 197.978 | 163.876 | 140.083 | 152.222 | 181.696 | 142.458 | 81.897 | 55.249 | 40.131 |
| Profit / pierdere brută | 5.374 | 72.063 | 10.369 | 35.767 | 20.819 | 2.671 | -8.229 | -32.164 | -22.431 | -7.267 | -22.153 |
| Profit / pierdere netă | 3.224 | 69.948 | 8.285 | 33.771 | 19.211 | 1.118 | -9.966 | -33.268 | -23.026 | -8.227 | -22.692 |
| Active imobilizate | 3.868 | 5.275 | 8.233 | 15.215 | 21.249 | 27.448 | 26.084 | 23.571 | 16.063 | 12.972 | 15.070 |
| Active circulante | 39.142 | 66.330 | 10.645 | 1.327 | 4.792 | 12.785 | 22.522 | 4.914 | 11.566 | 11.721 | 3.198 |
| Stocuri | — | 2.055 | 1.506 | — | 1.881 | 1.736 | — | — | 6.328 | 5.412 | 314 |
| Creanțe | 7.186 | 38.233 | 9.007 | 252 | 1.994 | 9.610 | 16.280 | 1.342 | 1.968 | 5.940 | 744 |
| Casa și conturi la bănci | 31.956 | 26.042 | 132 | 1.075 | 917 | 1.439 | 6.242 | 3.572 | 3.270 | 369 | 2.140 |
| Datorii | 39.432 | 36.251 | 53.472 | 59.421 | 102.691 | 136.094 | 145.586 | 115.498 | 81.374 | 55.412 | 40.760 |
| Capitaluri proprii | 3.578 | 35.354 | -34.594 | -42.879 | -76.650 | -95.861 | -96.980 | -87.013 | -53.745 | -30.719 | -22.492 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.02.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | C & C AUTOTEST SRL |
| Nr. reg. com. | J2015000121040 |
| EUID | ROONRC.J2015000121040 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-02-06 |
| Sediu social | Str. Pictor Theodor Aman, 10, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. PICTOR THEODOR AMAN, NR.10, BL.10, SC.A, ET.2, AP.8 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 4M SECURITY SOLUTION SRL | aceeași clădire |
| ANIRO TOUR S.R.L. | aceeași clădire |
| APUS IMPEX S.R.L. | aceeași clădire |
| ASIDIA PASTRY S.R.L. | aceeași clădire |
| BAROC SRL | aceeași clădire |
| BEST AMIGOS SRL inactiv | aceeași clădire |
| BOGDAN ARHITECTURE ZONE SRL | aceeași clădire |
| CASA SA | aceeași clădire |
| CELMAT IMPORT-EXPORT SRL | aceeași clădire |
| CRISTIRI MIXT SRL | aceeași clădire |
| DAV BROKER COMPANY SRL inactiv | aceeași clădire |
| DOLYS-TOUR SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9531 | 2025 |
| 4520 | 2015 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bacău
| 943860 | AUTOSTAR SRL |
| 947773 | ALEXA VASILE SRL |
| 949200 | FLORIDA SRL |
| 953953 | COMPLEX-FAVORIT SRL |
| 954363 | BENDIX-SLAVU S.R.L. |
| 956216 | COCIS-SANDU SRL |
| 958349 | MINA SRL |
| 985840 | MARKATY B.R. SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25