FIESTA EVENTS S.R.L.
CUI 41244622 · J4/1131/2019
FIESTA EVENTS S.R.L. are CUI 41244622, nr. de înregistrare J4/1131/2019, înmatriculată pe 10.06.2019. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9001. În 2025: cifră de afaceri 183.003 lei, profit net 60.659 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 183 mii lei · mediana 220 mii lei | 83% din mediană |
| Profit net | 61 mii lei · mediana 40 mii lei | 151% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 33.1% · mediana 22.2% | 149% din mediană |
| Cifră pe salariat | 183 mii lei · mediana 202 mii lei | 91% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 183.003 | 232.485 | 316.252 | 169.690 | 164.684 | 50.911 | 60.501 |
| Venituri totale | 282.739 | 235.985 | 352.579 | 169.690 | 164.594 | 50.911 | 60.501 |
| Cheltuieli totale | 219.253 | 184.873 | 191.173 | 113.020 | 91.143 | 16.862 | 8.838 |
| Profit / pierdere brută | 63.486 | 51.112 | 161.406 | 56.670 | 73.451 | 34.049 | 51.663 |
| Profit / pierdere netă | 60.659 | 48.752 | 157.880 | 51.951 | 68.513 | 32.521 | 49.848 |
| Active imobilizate | 350.421 | 260.406 | 181.547 | 24.851 | 10.069 | 14.024 | 1.199 |
| Active circulante | 114.050 | 193.376 | 228.785 | 517.910 | 348.529 | 154.629 | 60.989 |
| Stocuri | — | — | 721 | 1.147 | 2.568 | — | — |
| Creanțe | 26.151 | 26.151 | 111.550 | 24.779 | 19.170 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 87.899 | 167.225 | 116.514 | 491.984 | 326.791 | 154.629 | 60.989 |
| Datorii | 155.643 | 205.613 | 210.462 | 350.011 | 217.766 | 86.084 | 12.140 |
| Capitaluri proprii | 308.828 | 248.169 | 199.870 | 192.750 | 140.832 | 82.569 | 50.048 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.06.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 9001 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FIESTA EVENTS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J04/1131/2019 |
| EUID | ROONRC.J4/1131/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-06-10 |
| Sediu social | Str. Pictor Theodor Aman, 10, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. PICTOR THEODOR AMAN, NR.10, SC.C, AP.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 4M SECURITY SOLUTION SRL | aceeași clădire |
| ANIRO TOUR S.R.L. | aceeași clădire |
| APUS IMPEX S.R.L. | aceeași clădire |
| ASIDIA PASTRY S.R.L. | aceeași clădire |
| BAROC SRL | aceeași clădire |
| BEST AMIGOS SRL inactiv | aceeași clădire |
| BOGDAN ARHITECTURE ZONE SRL | aceeași clădire |
| C & C AUTOTEST SRL | aceeași clădire |
| CASA SA | aceeași clădire |
| CELMAT IMPORT-EXPORT SRL | aceeași clădire |
| CRISTIRI MIXT SRL | aceeași clădire |
| DAV BROKER COMPANY SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9001 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Bacău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25