EMY & DEN FASHION SRL
CUI 34188260 · J40/2644/2015 · dizolvare
EMY & DEN FASHION SRL are CUI 34188260, nr. de înregistrare J40/2644/2015, înmatriculată pe 04.03.2015. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4642. În 2021: cifră de afaceri 287.745 lei, pierdere netă 7.205 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | 287.745 | 181.995 | 222.420 | 238.149 | 170.458 | 81.241 | 24.386 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 287.745 | 181.995 | 222.420 | 238.149 | 170.458 | 81.241 | 24.386 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 0 | 292.075 | 202.409 | 231.260 | 218.716 | 156.896 | 100.182 | 44.057 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | 0 | -4.330 | -20.414 | -8.840 | 19.433 | 13.562 | -18.941 | -19.671 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | 0 | -7.205 | -22.320 | -11.064 | 17.050 | 11.860 | -20.966 | -20.403 |
| Active circulante | — | — | — | — | 17.749 | 31.005 | 43.358 | 47.481 | 42.280 | 16.842 | 16.330 |
| Stocuri | — | — | — | — | 7.963 | 30.589 | 23.720 | 26.980 | 18.861 | 16.423 | 15.073 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | 5.770 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | — | — | — | — | 9.786 | 416 | 13.868 | 20.501 | 23.419 | 419 | 1.257 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 5.280 | 5.280 | 5.280 | 2.809 | 2.809 | 2.809 | 2.809 |
| Datorii | 52.849 | 52.849 | 52.849 | 52.849 | 75.878 | 81.929 | 71.962 | 62.550 | 74.399 | 60.821 | 39.342 |
| Capitaluri proprii | -52.849 | -52.849 | -52.849 | -52.849 | -52.849 | -45.644 | -23.324 | -12.260 | -29.310 | -41.170 | -20.203 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.03.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4642 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EMY & DEN FASHION SRL |
| Nr. reg. com. | J40/2644/2015 |
| EUID | ROONRC.J40/2644/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-03-04 |
| Sediu social | Str. Enache Sandu, 63, CAMERA 3, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. ENACHE SANDU, NR.63, CAMERA 3 |
| Telefon | 0762731449 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EMY MARKO FASHION S.R.L. | aceeași clădire |
| TEXTIL FASHION SHOP SRL inactiv | aceeași clădire |
| CARPAINT SERVICE TEAM S.R.L. | 20 m |
| CARTRUCK SPARE PARTS TEAM S.R.L. inactiv | 20 m |
| HIGH LIFE ADVERTISING SRL inactiv | 20 m |
| MNL GROUP EU SRL inactiv | 20 m |
| GLOBAL ARH DESIGN SRL | 35 m |
| S.M.A.A.N. OFFICE SRL inactiv | 35 m |
| EVOHABIB S.R.L. inactiv | 42 m |
| HABIBI SAMIR FOOD S.R.L. inactiv | 42 m |
| TOP GLOBAL CONSTRUCT S.R.L. | 47 m |
| GOOD CLEAN DISTRIBUTION S.R.L. | 48 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4642 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 33328200 | TEXTIL FASHION SHOP SRL inactiv |
| 45861990 | EMY MARKO FASHION S.R.L. |
| 47570229 | DINACHE MARIAN-EDUARD PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25