FINUCLAR SRL
CUI 34370709 · J12/1124/2015 · radiată
FINUCLAR SRL are CUI 34370709, nr. de înregistrare J12/1124/2015, înmatriculată pe 15.04.2015. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4312. În 2022: cifră de afaceri 39.100 lei, profit net 37.919 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 39 mii lei · mediana 221 mii lei | 18% din mediană |
| Profit net | 38 mii lei · mediana 19 mii lei | 203% din mediană |
| Marjă netă | 97% · mediana 9.3% | de 10× mediana |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 39.100 | 41.990 | — | 2.440 | 18.290 | 31.370 | 15.730 | 18.770 |
| Venituri totale | 63.800 | 41.990 | 0 | 2.440 | 18.290 | 31.370 | 15.730 | 18.770 |
| Cheltuieli totale | 24.254 | 15.660 | — | 15.115 | 23.383 | 23.388 | 14.473 | 17.168 |
| Profit / pierdere brută | 39.546 | 26.330 | 0 | -12.675 | -5.093 | 7.982 | 1.257 | 1.602 |
| Profit / pierdere netă | 37.919 | 25.070 | 0 | -12.748 | -5.642 | 7.041 | 785 | 1.039 |
| Active imobilizate | — | 14.376 | 16.696 | 16.696 | 11.162 | 14.429 | 17.696 | — |
| Active circulante | 54.179 | 6.842 | 1.953 | 1.953 | 13.803 | 16.673 | 1.572 | 7.804 |
| Creanțe | 0 | 1.660 | 1.660 | 1.660 | — | 3.780 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 54.179 | 5.182 | 293 | 293 | 13.803 | 12.893 | 1.572 | 7.804 |
| Datorii | 514 | 5.472 | 27.973 | 27.973 | 21.541 | 22.037 | 17.244 | 6.565 |
| Capitaluri proprii | 53.665 | 15.746 | -9.324 | -9.324 | 3.424 | 9.065 | 2.024 | 1.239 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 06.09.2023 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4312 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FINUCLAR SRL |
| Nr. reg. com. | J12/1124/2015 |
| EUID | ROONRC.J12/1124/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-04-15 |
| Sediu social | Str. Dunării, 31, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DUNĂRII, NR.31, ET.III, AP.8 |
| Telefon | 0748243015 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ESERE SRL inactiv | aceeași clădire |
| EXTEND INT SRL | aceeași clădire |
| FORTUM CONSULT SRL | aceeași clădire |
| FORTUM CONT SRL | aceeași clădire |
| FORTUM EXPERT SRL | aceeași clădire |
| FORTUM PREST S.R.L. | aceeași clădire |
| IT POWER SRL | aceeași clădire |
| KINESADIMAS SRL | aceeași clădire |
| PATRU PRODIMPEX SRL | aceeași clădire |
| THE OLD OAK INVESTMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| MOLDO TURISM PENSIUNE SRL | 54 m |
| CATIDIM STAR SRL | 68 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4312 | 2015 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (16)
Sunt 16 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (35)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25