KINESADIMAS SRL
CUI 36398692 · J2016002996122
KINESADIMAS SRL are CUI 36398692, nr. de înregistrare J2016002996122, înmatriculată pe 05.08.2016. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9623. În 2025: cifră de afaceri 9.100 lei, profit net 7.306 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 9 mii lei · mediana 129 mii lei | 7% din mediană |
| Profit net | 7 mii lei · mediana 4 mii lei | 200% din mediană |
| Marjă netă | 80.3% · mediana 3.6% | de 22× mediana |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 9.100 | 15.300 | 25.165 | 11.380 | 13.305 | 5.105 | 24.405 | 16.581 | 3.140 | 2.220 |
| Venituri totale | 9.100 | 15.300 | 25.165 | 11.380 | 13.305 | 5.105 | 24.405 | 16.581 | 3.140 | 2.220 |
| Cheltuieli totale | 565 | 14.086 | 17.248 | 433 | 458 | 3.303 | 19.363 | 5.756 | 2.604 | 2.593 |
| Profit / pierdere brută | 8.535 | 1.214 | 7.917 | 10.947 | 12.847 | 1.802 | 5.042 | 10.825 | 536 | -373 |
| Profit / pierdere netă | 7.306 | 1.050 | 6.840 | 10.657 | 12.447 | 1.648 | 4.358 | 10.328 | 442 | -439 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 324 |
| Active circulante | 39.267 | 31.961 | 30.690 | 24.009 | 13.288 | 763 | 6.213 | 10.705 | 814 | 103 |
| Creanțe | 2.002 | 440 | 604 | — | — | — | 5.500 | 6.252 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 37.265 | 31.521 | 30.086 | 24.009 | 13.288 | 763 | 713 | 4.453 | 814 | 103 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 40 | — | — | 60 | — | — |
| Datorii | 220 | 220 | 0 | 159 | 134 | 17 | 1.615 | 234 | 611 | 666 |
| Capitaluri proprii | 39.047 | 31.741 | 30.690 | 23.850 | 13.194 | 746 | 4.598 | 10.531 | 203 | -239 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.08.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 9623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | KINESADIMAS SRL |
| Nr. reg. com. | J2016002996122 |
| EUID | ROONRC.J2016002996122 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-08-05 |
| Sediu social | Str. Dunării, 31, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DUNĂRII, NR.31, AP.5 |
| Telefon | 0746269585 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ESERE SRL inactiv | aceeași clădire |
| EXTEND INT SRL | aceeași clădire |
| FORTUM CONSULT SRL | aceeași clădire |
| FORTUM CONT SRL | aceeași clădire |
| FORTUM EXPERT SRL | aceeași clădire |
| FORTUM PREST S.R.L. | aceeași clădire |
| IT POWER SRL | aceeași clădire |
| PATRU PRODIMPEX SRL | aceeași clădire |
| THE OLD OAK INVESTMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| MOLDO TURISM PENSIUNE SRL | 54 m |
| CATIDIM STAR SRL | 68 m |
| INTEGRA SERVICES SRL | 93 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9623 | 2025 |
| 9604 | 2016 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (16)
Sunt 16 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Cluj
| 11475072 | ELA FINTA SRL |
| 13873929 | INTERSERVMEDICA SRL |
| 16830620 | BAI COJOCNA SRL |
| 17518121 | IOACIP SRL |
| 17851567 | CECILLE SRL |
| 19171206 | SIM SEL SRL |
| 21307335 | BIOSALINDA SRL |
| 21504418 | FLAN STAL SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25