THE COLOURS LIVE SRL
CUI 34965480 · J40/10894/2015
THE COLOURS LIVE SRL are CUI 34965480, nr. de înregistrare J40/10894/2015, înmatriculată pe 03.09.2015. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9001. În 2025: cifră de afaceri 149.448 lei, profit net 108.347 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 149 mii lei · mediana 220 mii lei | 68% din mediană |
| Profit net | 108 mii lei · mediana 40 mii lei | 270% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 72.5% · mediana 22.2% | 327% din mediană |
| Cifră pe salariat | 149 mii lei · mediana 202 mii lei | 74% din mediană |
Comparat cu 38.022 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 149.448 | 298.055 | 296.612 | 298.842 | 299.358 | 45.890 | 298.473 | 204.964 | 248.957 | 215.623 | 198.060 |
| Venituri totale | 149.448 | 298.055 | 296.612 | 298.842 | 299.358 | 45.890 | 298.474 | 204.964 | 248.957 | 215.623 | 198.060 |
| Cheltuieli totale | 20.464 | 252.774 | 210.310 | 235.720 | 256.423 | 64.963 | 290.617 | 135.434 | 214.982 | 177.982 | 69.707 |
| Profit / pierdere brută | 128.984 | 45.281 | 86.302 | 63.122 | 42.935 | -19.073 | 7.857 | 69.530 | 33.975 | 37.641 | 128.353 |
| Profit / pierdere netă | 108.347 | 38.036 | 72.494 | 54.156 | 39.941 | -19.486 | 4.872 | 67.480 | 31.485 | 33.329 | 122.411 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 2.477 | 7.703 | 16.803 | 25.203 | — | — |
| Active circulante | 123.035 | 37.004 | 3.567 | 639 | 25.654 | — | 29.376 | 52.795 | 9.605 | 118.670 | 127.983 |
| Creanțe | 99.000 | — | — | — | 20.000 | — | — | 20.375 | — | — | 74.061 |
| Casa și conturi la bănci | 24.035 | 37.004 | 3.567 | 639 | 5.654 | — | 29.376 | 32.420 | 9.605 | 118.670 | 53.922 |
| Cheltuieli în avans | — | 1.982 | — | 22 | 227 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 14.088 | 350 | 2.967 | 0 | 54 | 16.591 | 31.707 | 1.618 | 2.823 | 118.170 | 127.483 |
| Capitaluri proprii | 108.947 | 38.636 | 600 | 661 | 25.827 | -14.114 | 5.372 | 67.980 | 31.985 | 500 | 500 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.09.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9001 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | THE COLOURS LIVE SRL |
| Nr. reg. com. | J40/10894/2015 |
| EUID | ROONRC.J40/10894/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-09-03 |
| Sediu social | Str. Neagota, 25, CAMERA 2, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. NEAGOTA, NR.25, CAMERA 2 |
| Telefon | 0722363040 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DESIGNING FUTURE PEOPLE SRL inactiv | aceeași clădire |
| FURNICUTZE MEDIA SRL | aceeași clădire |
| THE COLOURS PRODUCTION S.R.L. | aceeași clădire |
| BEYOND LIMITS S.R.L. | 19 m |
| ME&YOU COMPANY S.R.L. inactiv | 23 m |
| TILEN COMIMPEX SRL inactiv | 23 m |
| FUTURE SOUND STUDIO SRL inactiv | 28 m |
| BIZAR CONCEPT & DESIGN SRL | 33 m |
| CRZ PREZENT IMOB SRL inactiv | 50 m |
| CRZ PREZENT PROTECTION SRL inactiv | 50 m |
| MATRIS SRL | 62 m |
| ASCENSOARE TEHNO SERVICE SRL | 68 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9001 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25