THE COLOURS PRODUCTION S.R.L.
CUI 46512971 · J40/14015/2022
THE COLOURS PRODUCTION S.R.L. are CUI 46512971, nr. de înregistrare J40/14015/2022, înmatriculată pe 21.07.2022. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9001. În 2025: cifră de afaceri 127.550 lei, profit net 97.021 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 128 mii lei · mediana 220 mii lei | 58% din mediană |
| Profit net | 97 mii lei · mediana 40 mii lei | 242% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 76.1% · mediana 22.2% | 343% din mediană |
| Cifră pe salariat | 128 mii lei · mediana 202 mii lei | 63% din mediană |
Comparat cu 38.022 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 127.550 | 288.414 | 297.229 | 217.774 |
| Venituri totale | 127.550 | 288.414 | 297.229 | 217.774 |
| Cheltuieli totale | 12.049 | 114.536 | 175.853 | 180.365 |
| Profit / pierdere brută | 115.501 | 173.878 | 121.376 | 37.409 |
| Profit / pierdere netă | 97.021 | 146.057 | 101.956 | 30.876 |
| Active circulante | 110.336 | 65.351 | 366 | 13.602 |
| Creanțe | 95.700 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 14.636 | 65.351 | 366 | 13.602 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 2.541 | — |
| Datorii | 13.075 | 16.254 | 2.667 | 2.526 |
| Capitaluri proprii | 97.261 | 49.097 | 240 | 11.076 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.07.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9001 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | THE COLOURS PRODUCTION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/14015/2022 |
| EUID | ROONRC.J40/14015/2022 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-07-21 |
| Sediu social | Str. Neagota, 25, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. NEAGOTA, NR.25 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DESIGNING FUTURE PEOPLE SRL inactiv | aceeași clădire |
| FURNICUTZE MEDIA SRL | aceeași clădire |
| THE COLOURS LIVE SRL | aceeași clădire |
| BEYOND LIMITS S.R.L. | 19 m |
| ME&YOU COMPANY S.R.L. inactiv | 23 m |
| TILEN COMIMPEX SRL inactiv | 23 m |
| FUTURE SOUND STUDIO SRL inactiv | 28 m |
| BIZAR CONCEPT & DESIGN SRL | 33 m |
| CRZ PREZENT IMOB SRL inactiv | 50 m |
| CRZ PREZENT PROTECTION SRL inactiv | 50 m |
| MATRIS SRL | 62 m |
| ASCENSOARE TEHNO SERVICE SRL | 68 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9001 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25