SAVARA INDUSTRIAL PARK MANAGEMENT S.R.L.
CUI 35134544 · J7/404/2015
SAVARA INDUSTRIAL PARK MANAGEMENT S.R.L. are CUI 35134544, nr. de înregistrare J7/404/2015, înmatriculată pe 16.10.2015. Sediul social e în Municipiul Botoşani, jud. Botoşani. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9329. În 2025: cifră de afaceri 672.939 lei, pierdere netă 143.799 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 673 mii lei · mediana 66 mii lei | de 10× mediana |
| Profit net | -144 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | -21.4% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 168 mii lei · mediana 83 mii lei | 202% din mediană |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 672.939 | 60.734 | 20.880 | — | 9.000 | 45.679 | 62.513 | 176.971 | 37.073 |
| Venituri totale | 672.967 | 60.735 | 20.880 | 0 | 28.636 | 53.044 | 442.105 | 176.971 | 37.073 |
| Cheltuieli totale | 814.306 | 51.055 | 19.332 | — | 10.840 | 51.641 | 112.747 | 106.780 | 15.046 |
| Profit / pierdere brută | -141.339 | 9.680 | 1.548 | 0 | 17.796 | 1.403 | 329.358 | 70.191 | 22.027 |
| Profit / pierdere netă | -143.799 | 8.049 | 1.240 | 0 | 17.706 | 946 | 324.937 | 68.421 | 21.656 |
| Active imobilizate | 1.328.268 | 1.427.461 | 977.662 | 927.131 | 892.648 | 866.341 | 513.316 | 497.550 | 44 |
| Active circulante | 134.096 | 128.502 | 22.939 | 7.292 | 9.512 | 16.817 | 26.222 | 49.479 | 57.486 |
| Stocuri | 0 | 78.843 | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 129.549 | — | 24 | 24 | 1.190 | 9.500 | 23.500 | 47 | — |
| Casa și conturi la bănci | 4.547 | 49.659 | 22.915 | 7.268 | 8.322 | 7.317 | 2.722 | 49.432 | 57.486 |
| Datorii | 1.195.626 | 1.145.466 | 598.153 | 516.574 | 484.311 | 453.014 | 123.524 | 455.952 | 35.624 |
| Capitaluri proprii | 266.738 | 410.497 | 402.448 | 417.849 | 417.849 | 430.144 | 416.014 | 91.077 | 21.906 |
| Capital subscris vărsat | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 1.000 | 1.000 | 250 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 1 | — | — | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.10.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani |
| CAEN principal | 9329 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SAVARA INDUSTRIAL PARK MANAGEMENT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J07/404/2015 |
| EUID | ROONRC.J7/404/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-10-16 |
| Sediu social | Str. Ştefan Luchian, 38, Mun. Botoşani, BOTOŞANI |
| Domiciliu fiscal | JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, STR. ŞTEFAN LUCHIAN, NR.38 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BOLTED'A S.R.L. inactiv | 85 m |
| PRODALCOMSERV SRL | 85 m |
| TREI BRAZI SF SRL inactiv | 85 m |
| ADCO-SERV CONSULTING SRL | 124 m |
| ADVENCE EVENTASIST S.R.L. | 124 m |
| IULIA-METER SRL | 124 m |
| ROSER SRL | 124 m |
| ALESSIA COMPANY SRL inactiv | 141 m |
| DALA SRL | 141 m |
| DASCONTA GOLD SRL | 141 m |
| FOTO CON BAR SRL | 141 m |
| IONISAND SRL | 141 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 9329 | 2024 – 2025 |
| 5510 | 2018 – 2023 |
| 7022 | 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Botoşani
| 22024132 | FIRST FIVE SRL |
| 24322720 | ANAHELPCOM SRL |
| 26161302 | MENTORA S.R.L. |
| 28991230 | MISCHA KIDS SRL |
| 29508563 | VISUAL NIMAR SRL |
| 29646612 | GIOFLOR GAMES SRL |
| 35722978 | DOLOMITI DECOR SRL |
| 36664883 | OCULUS RIFT SV SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25