CAR SERVICE STOP SRL
CUI 35313159 · J40/15043/2015
CAR SERVICE STOP SRL are CUI 35313159, nr. de înregistrare J40/15043/2015, înmatriculată pe 10.12.2015. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4520. În 2021: cifră de afaceri 63.710 lei, profit net 3.930 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 64 mii lei · mediana 199 mii lei | 32% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 3 mii lei | 139% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 6.2% · mediana 1.6% | 388% din mediană |
| Cifră pe salariat | 64 mii lei · mediana 224 mii lei | 28% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 63.710 | 153.373 | 299.298 | 28.418 | 117.192 | 23.820 | — |
| Venituri totale | 63.710 | 153.373 | 299.298 | 28.418 | 117.192 | 23.820 | 0 |
| Cheltuieli totale | 57.868 | 259.648 | 268.306 | 38.369 | 89.822 | 32.071 | 841 |
| Profit / pierdere brută | 5.842 | -106.275 | 30.992 | -9.951 | 27.370 | -8.251 | -841 |
| Profit / pierdere netă | 3.930 | -107.809 | 30.203 | -10.240 | 24.887 | -8.937 | -841 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 504 |
| Active circulante | 121.361 | 43.631 | 99.733 | 123.109 | 66.743 | 4.949 | 469 |
| Stocuri | 88.295 | 10.565 | 65.958 | 88.780 | 16.102 | 3.982 | — |
| Creanțe | 32.866 | 32.866 | 33.575 | 32.605 | 30.049 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 200 | 200 | 200 | 1.724 | 20.592 | 967 | 469 |
| Datorii | 190.296 | 116.496 | 63.621 | 117.199 | 50.593 | 13.686 | 1.614 |
| Capitaluri proprii | -68.935 | -72.865 | 36.112 | 5.910 | 16.150 | -8.737 | -641 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 24.09.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CAR SERVICE STOP SRL |
| Nr. reg. com. | J40/15043/2015 |
| EUID | ROONRC.J40/15043/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-12-10 |
| Sediu social | Bld. Gheorghe Şincai, 13, parter, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL GHEORGHE ŞINCAI, NR.13, PARTER, BL.5, AP.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABC HIDRO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ABSOLUT COSMETICS S.R.L. | aceeași clădire |
| ACTIVIA COSMETICS S.R.L. | aceeași clădire |
| AGRO OIL PRODUCTS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AHMED DELIVERY S.R.L. S.R.L. | aceeași clădire |
| ANJULI DELIVERY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AURA EUROPEAN TRANSPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| BESTFOOD DELIVERY KUMAR S.R.L. | aceeași clădire |
| CARLA'S CAKES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CARMEN EXPERIENCE SRL | aceeași clădire |
| COMMERCIAL EMMETI S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CONCENTRATE NATURALE PRODUCTION FARM SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2015 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (62)
Sunt 62 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-14 · ONRC: 2026-10-25