TRANSILVANIA FORAJE SRL
CUI 35336985 · J2015003790124
TRANSILVANIA FORAJE SRL are CUI 35336985, nr. de înregistrare J2015003790124, înmatriculată pe 17.12.2015. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4313. În 2025: cifră de afaceri 3.448.643 lei, profit net 629.739 lei, 9 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 3,4 mil lei · mediana 221 mii lei | de 16× mediana |
| Profit net | 630 mii lei · mediana 19 mii lei | de 34× mediana |
| Salariați | 9 · mediana 2 | 450% din mediană |
| Marjă netă | 18.3% · mediana 9.3% | 197% din mediană |
| Cifră pe salariat | 383 mii lei · mediana 141 mii lei | 271% din mediană |
Comparat cu 112.126 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 3.448.643 | 2.460.621 | 2.410.343 | 3.640.335 | 2.071.742 | 4.474.448 | 3.326.908 | 1.355.000 | 350.000 | 400.000 | 200.000 |
| Venituri totale | 3.474.828 | 2.465.681 | 2.415.324 | 3.645.542 | 2.077.763 | 4.480.644 | 3.327.481 | 1.355.036 | 350.000 | 400.000 | 200.000 |
| Cheltuieli totale | 2.720.790 | 2.380.418 | 2.074.706 | 2.249.035 | 1.723.602 | 1.828.878 | 653.983 | 148.464 | 55.128 | 48.807 | — |
| Profit / pierdere brută | 754.038 | 85.263 | 340.618 | 1.396.507 | 354.161 | 2.651.766 | 2.673.498 | 1.206.572 | 294.872 | 351.193 | 200.000 |
| Profit / pierdere netă | 629.739 | 12.819 | 316.515 | 1.377.517 | 333.444 | 2.607.021 | 2.640.228 | 1.193.022 | 289.372 | 347.193 | 194.000 |
| Active imobilizate | 1.884.605 | 2.559.217 | 1.787.743 | 1.859.867 | 1.340.210 | 973.135 | 762.980 | 262.026 | — | — | — |
| Active circulante | 1.358.729 | 1.497.744 | 2.701.795 | 2.301.892 | 4.502.058 | 5.377.945 | 3.486.876 | 1.823.112 | 995.358 | 584.163 | 200.200 |
| Stocuri | 343.891 | 314.149 | 312.133 | 303.556 | 338.223 | 209.362 | 56.412 | 38.768 | 48.641 | — | — |
| Creanțe | 865.805 | 945.050 | 2.136.172 | 1.754.839 | 3.116.581 | 4.710.289 | 2.725.462 | 1.759.178 | 946.100 | 582.000 | 200.000 |
| Casa și conturi la bănci | 149.033 | 238.545 | 253.490 | 243.497 | 1.047.254 | 458.294 | 705.002 | 25.166 | 617 | 2.163 | 200 |
| Datorii | 1.254.438 | 753.360 | 600.930 | 575.649 | 612.622 | 386.971 | 432.791 | 259.720 | 164.593 | 42.770 | 6.000 |
| Capitaluri proprii | 1.988.896 | 3.303.601 | 3.888.608 | 3.586.110 | 5.229.646 | 5.964.109 | 3.817.065 | 1.825.418 | 830.765 | 541.393 | 194.200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 9 | 12 | 16 | 20 | 17 | 13 | 7 | 4 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Jul 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.12.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4313 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TRANSILVANIA FORAJE SRL |
| Nr. reg. com. | J2015003790124 |
| EUID | ROONRC.J2015003790124 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-12-17 |
| Sediu social | Str. Luncii, 5B, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. LUNCII, NR.5B |
| Telefon | 0735853052 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| WRO LOGISTIK SRL | 19 m |
| CLASIC CONCEPT PRINT SRL | 31 m |
| NAPOCA COFFEE SHOP S.R.L. | 31 m |
| SERGIU SERVICE SRL inactiv | 38 m |
| FARMSTRUCT LINE S.R.L. | 62 m |
| Z CREATIV S.R.L. | 62 m |
| V&G PARKSAFELY S.R.L. | 68 m |
| MISS DISTRIBUTION GROUP SRL | 73 m |
| SPOTMARK S.R.L. | 76 m |
| CONTRAST IMPORT EXPORT SRL | 77 m |
| ALTINSTAL SRL inactiv | 80 m |
| COOL BURGER S.R.L. | 80 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4313 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (26)
Alte firme din Cluj
| 3554655 | IMAV PRODSERV SRL |
| 9713580 | ANADARRA IMPEX SRL |
| 15273009 | BENINSTAL SRL |
| 15652770 | SSE EXPLO ROMANIA SRL |
| 15775803 | GEOFOR SRL |
| 17672880 | GEODESIGN SRL |
| 18858148 | SOURCE GEOSERVICE SRL |
| 21327901 | TERRA IMAGE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25