LABOUR PROTECTION SYSTEM SRL
CUI 35544986 · J2016001242406
LABOUR PROTECTION SYSTEM SRL are CUI 35544986, nr. de înregistrare J2016001242406, înmatriculată pe 29.01.2016. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7499. În 2025: cifră de afaceri 220.345 lei, profit net 45.368 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 220 mii lei · mediana 172 mii lei | 128% din mediană |
| Profit net | 45 mii lei · mediana 31 mii lei | 144% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 20.6% · mediana 23.6% | 87% din mediană |
| Cifră pe salariat | 220 mii lei · mediana 176 mii lei | 125% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 220.345 | 233.035 | 214.665 | 187.709 | 155.230 | 132.289 | 125.246 | 124.269 | 118.304 | 90.606 |
| Venituri totale | 220.347 | 233.039 | 214.666 | 187.711 | 155.230 | 132.289 | 125.246 | 124.269 | 118.304 | 90.606 |
| Cheltuieli totale | 173.106 | 141.971 | 105.345 | 79.641 | 66.824 | 59.272 | 85.072 | 50.119 | 54.216 | 48.887 |
| Profit / pierdere brută | 47.241 | 91.068 | 109.321 | 108.070 | 88.406 | 73.017 | 40.174 | 74.150 | 64.088 | 41.719 |
| Profit / pierdere netă | 45.368 | 89.088 | 107.514 | 106.475 | 86.840 | 71.726 | 38.911 | 73.228 | 63.214 | 39.000 |
| Active imobilizate | 153.657 | 184.451 | 216.146 | 100.820 | 102.329 | 98.610 | 95.010 | 10 | — | 54 |
| Active circulante | 122.781 | 84.174 | 79.397 | 35.616 | 29.789 | 45.449 | 10.271 | 137.783 | 64.949 | 42.504 |
| Stocuri | 410 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 29.544 | 8.914 | 30.470 | — | 1.782 | 1.372 | 1.558 | 1.408 | 799 | 120 |
| Casa și conturi la bănci | 92.827 | 75.260 | 48.927 | 35.616 | 28.007 | 44.077 | 8.713 | 136.375 | 64.150 | 42.384 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 567 | 338 | — | — | — | — |
| Datorii | 24.086 | 37.641 | 53.016 | 1.423 | 1.647 | 1.218 | 2.328 | 1.151 | 1.735 | 3.558 |
| Capitaluri proprii | 252.352 | 230.984 | 242.527 | 135.013 | 131.038 | 143.179 | 102.953 | 136.642 | 63.214 | 39.000 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | — |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.01.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7499 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LABOUR PROTECTION SYSTEM SRL |
| Nr. reg. com. | J2016001242406 |
| EUID | ROONRC.J2016001242406 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-01-29 |
| Sediu social | Bld. Basarabia, 68, CAMERA 1, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, BLD BASARABIA, NR.68, CAMERA 1, BL.35, SC.B, ET.3, AP.61 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 1st CLASS COMMUNICATION SRL inactiv | aceeași clădire |
| ADRIANA IONIŢĂ ACCESORII S.R.L. | aceeași clădire |
| ARENA VIZUAL SRL | aceeași clădire |
| AVAFLOW S.R.L. | aceeași clădire |
| BIJOUX EXPRES SRL inactiv | aceeași clădire |
| CATEMA IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| CENTRUL MEDICAL ARENA SRL | aceeași clădire |
| DANIELLE PROD 2000 SRL inactiv | aceeași clădire |
| DARC CONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAT ASSISTANCE SRL inactiv | aceeași clădire |
| DENART DENTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| EAST EUROPE ENERGY SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7490 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (27)
Sunt 27 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08