DENART DENTAL S.R.L.
CUI 46300359 · J2022011292409
DENART DENTAL S.R.L. are CUI 46300359, nr. de înregistrare J2022011292409, înmatriculată pe 15.06.2022. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 122.984 lei, profit net 50.477 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 123 mii lei · mediana 220 mii lei | 56% din mediană |
| Profit net | 50 mii lei · mediana 40 mii lei | 126% din mediană |
| Marjă netă | 41% · mediana 22.2% | 185% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 122.984 | 102.686 | 56.359 | 8.250 |
| Venituri totale | 127.404 | 103.399 | 56.359 | 8.250 |
| Cheltuieli totale | 73.104 | 35.851 | 30.145 | 547 |
| Profit / pierdere brută | 54.300 | 67.548 | 26.214 | 7.703 |
| Profit / pierdere netă | 50.477 | 56.740 | 22.020 | 7.455 |
| Active imobilizate | 1.094 | 3.719 | 0 | — |
| Active circulante | 55.204 | 55.814 | 36.301 | 7.926 |
| Creanțe | 882 | 0 | 5.571 | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.322 | 55.814 | 30.730 | 7.926 |
| Datorii | 5.621 | 2.593 | 6.626 | 271 |
| Capitaluri proprii | 50.677 | 56.940 | 29.675 | 7.655 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.06.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DENART DENTAL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/11292/2022 |
| EUID | ROONRC.J2022011292409 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-06-15 |
| Sediu social | Bld. Basarabia, 68, CAMERA 2, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, B-DUL BASARABIA, NR.68, CAMERA 2, BL.35, SC.1, ET.2, AP.11 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 1st CLASS COMMUNICATION SRL inactiv | aceeași clădire |
| ADRIANA IONIŢĂ ACCESORII S.R.L. | aceeași clădire |
| ARENA VIZUAL SRL | aceeași clădire |
| AVAFLOW S.R.L. | aceeași clădire |
| BIJOUX EXPRES SRL inactiv | aceeași clădire |
| CATEMA IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| CENTRUL MEDICAL ARENA SRL | aceeași clădire |
| DANIELLE PROD 2000 SRL inactiv | aceeași clădire |
| DARC CONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAT ASSISTANCE SRL inactiv | aceeași clădire |
| EAST EUROPE ENERGY SRL inactiv | aceeași clădire |
| EMIGRAPH S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (27)
Sunt 27 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08