STEPPY LUCA STORE SRL
CUI 35635022 · J3/289/2016
STEPPY LUCA STORE SRL are CUI 35635022, nr. de înregistrare J3/289/2016, înmatriculată pe 11.02.2016. Sediul social e în Municipiul Piteşti, jud. Argeş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4771. În 2022: cifră de afaceri 16.514 lei, profit net 11.768 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 16.514 | 15.544 | 15.344 | 26.353 | 20.362 | 20.123 | 13.734 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 16.514 | 15.544 | 15.344 | 26.354 | 20.362 | 20.123 | 13.734 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 5.084 | 24.949 | 27.514 | 43.796 | 38.354 | 35.372 | 27.006 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | 11.430 | -9.405 | -12.170 | -17.442 | -17.992 | -15.249 | -13.272 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | 11.768 | -9.743 | -12.458 | -17.706 | -18.195 | -15.450 | -13.532 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 119 |
| Active circulante | 882 | 882 | 883 | 883 | 5.417 | 5.166 | 7.149 | 5.592 | 5.283 | 5.357 |
| Stocuri | — | — | — | — | 5.084 | 4.843 | 5.923 | 5.402 | 5.048 | 4.577 |
| Casa și conturi la bănci | 882 | 882 | 883 | 883 | 333 | 323 | 1.226 | 190 | 235 | 780 |
| Datorii | 76.000 | 76.000 | 76.000 | 76.000 | 92.302 | 82.308 | 71.833 | 52.569 | 34.065 | 18.808 |
| Capitaluri proprii | -75.118 | -75.118 | -75.117 | -75.117 | -86.885 | -77.142 | -64.684 | -46.977 | -28.782 | -13.332 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.02.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş |
| CAEN principal | 4771 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STEPPY LUCA STORE SRL |
| Nr. reg. com. | J03/289/2016 |
| EUID | ROONRC.J3/289/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-02-11 |
| Sediu social | Bld. Petrochimiştilor, 12, Mun. Piteşti, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, BLD. PETROCHIMIŞTILOR, NR.12, BL.B21, SC.E, AP.22 |
| Telefon | 0740901162 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A & A CONTAB EXPERT OFFICE SRL | aceeași clădire |
| A.G.E.R. COMPLET CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ACORD TOP IMOBILIARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| ACTIVMAR TOTAL AUTO S.R.L. | aceeași clădire |
| ADELINA & ROBERT STYLE SRL | aceeași clădire |
| ADRIAN NEDELEA STUDIO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ADRIAN UNIC LOGISTIC SRL | aceeași clădire |
| AGRO ATTILA ALOIS SRL | aceeași clădire |
| AGRO CONTINENTAL SRL | aceeași clădire |
| AGRONOVA LORENZO SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGYANA-GYMAS SRL inactiv | aceeași clădire |
| AI SOLUTION AUTO PARTS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4771 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (38)
Sunt 38 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Argeş
| 135393 | NANA SRL |
| 138527 | TRIO-B SRL |
| 153616 | BRAMATINA SRL |
| 182379 | MORRIS SRL |
| 1523822 | MATEO ELENA CMC SRL |
| 2519544 | IONI SRL |
| 2520379 | AGOFLOR SRL |
| 3425669 | MARRO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25