ATELIER BLOOM BLOOM SRL
CUI 35659242 · J40/2191/2016
ATELIER BLOOM BLOOM SRL are CUI 35659242, nr. de înregistrare J40/2191/2016, înmatriculată pe 16.02.2016. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7410. În 2021: cifră de afaceri 17.090 lei, profit net 4.951 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 17 mii lei · mediana 124 mii lei | 14% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 17 mii lei | 30% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 29% · mediana 19.4% | 149% din mediană |
Comparat cu 55.927 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 17.090 | 5.900 | 94.500 | 137.655 | 153.336 | 160.774 |
| Venituri totale | 17.090 | 5.900 | 94.500 | 137.655 | 153.341 | 160.774 |
| Cheltuieli totale | 11.626 | 11.483 | 82.362 | 109.248 | 114.508 | 110.673 |
| Profit / pierdere brută | 5.464 | -5.583 | 12.138 | 28.407 | 38.833 | 50.101 |
| Profit / pierdere netă | 4.951 | -5.752 | 9.687 | 27.022 | 37.300 | 45.947 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 1.267 | 2.534 | 3.800 |
| Active circulante | 8.043 | 5.447 | 10.023 | 31.281 | 37.042 | 45.817 |
| Creanțe | — | — | 0 | 4.781 | 3.024 | 27.074 |
| Casa și conturi la bănci | 8.043 | 5.447 | 10.023 | 26.500 | 34.018 | 18.743 |
| Cheltuieli în avans | 1.142 | 1.103 | 1.101 | 99 | 84 | 84 |
| Datorii | 59 | 2.375 | 1.197 | 5.385 | 2.120 | 3.554 |
| Capitaluri proprii | 9.126 | 4.175 | 9.927 | 27.262 | 37.540 | 46.147 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.02.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7410 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ATELIER BLOOM BLOOM SRL |
| Nr. reg. com. | J40/2191/2016 |
| EUID | ROONRC.J40/2191/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-02-16 |
| Sediu social | Str. Lainici, 18, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. LAINICI, NR.18, DEMISOL, CAMERA 1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SIMETRIC LABOR SRL | aceeași clădire |
| METROPOLITAN BUSINESS SRL | 18 m |
| YOURWAY COUNSELING SRL | 18 m |
| VILITAX CONSULT SRL | 27 m |
| LA JERPELEA GRUP SRL inactiv | 28 m |
| TRANSPORT INOVATION S.R.L. | 28 m |
| FABIO CLEAN SERV SRL inactiv | 33 m |
| PERFETTO CLEANING SERVICES SRL | 33 m |
| SCANDRI INTERNATIONAL SRL inactiv | 33 m |
| CVD-CONSULTING S.R.L. inactiv | 47 m |
| MED-WHITE SYSTEMS SRL | 47 m |
| SHINE SOURCE SRL | 47 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7410 | 2016 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25