SIMETRIC LABOR SRL
CUI 8773591 · J1996007425401
SIMETRIC LABOR SRL are CUI 8773591, nr. de înregistrare J1996007425401, înmatriculată pe 05.09.1996. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 3250. În 2025: cifră de afaceri 96.595 lei, pierdere netă 94.904 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 97 mii lei · mediana 254 mii lei | 38% din mediană |
| Profit net | -95 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -98.2% · mediana 3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 48 mii lei · mediana 162 mii lei | 30% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 96.595 | 163.973 | 239.946 | 131.400 | 150.487 | 270.220 | 257.287 | 198.246 | 144.157 | 137.667 | 145.958 | 108.900 | 89.313 | 77.515 | 95.233 |
| Venituri totale | 96.600 | 163.995 | 239.946 | 131.400 | 151.614 | 280.356 | 257.665 | 198.947 | 144.157 | 137.667 | 145.958 | 109.113 | 89.353 | 77.515 | 95.428 |
| Cheltuieli totale | 191.504 | 179.413 | 195.630 | 158.979 | 130.573 | 209.286 | 175.670 | 150.229 | 160.155 | 149.864 | 194.714 | 175.238 | 198.467 | 193.593 | 196.307 |
| Profit / pierdere brută | -94.904 | -15.418 | 44.316 | -27.579 | 21.041 | 71.070 | 81.995 | 48.718 | -15.998 | -12.197 | -48.756 | -66.125 | -109.114 | -116.078 | -100.879 |
| Profit / pierdere netă | -94.904 | -15.634 | 42.381 | -28.892 | 19.525 | 68.368 | 79.418 | 46.729 | -17.440 | -13.573 | -53.135 | -69.399 | -111.783 | -116.078 | -100.879 |
| Active imobilizate | 11.333 | 15.804 | 20.743 | 25.682 | 46.739 | 42.156 | 62.866 | 83.576 | 7.023 | — | — | — | 319 | 666 | 926 |
| Active circulante | 115.746 | 141.132 | 91.805 | 116.026 | 88.772 | 54.993 | 68.087 | 6.184 | 69.343 | 153.159 | 134.525 | 70.644 | 37.500 | 15.762 | 79.026 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.729 | 6.729 | 6.729 |
| Creanțe | 98.160 | 125.332 | 72.939 | 96.923 | 84.354 | 47.458 | 66.400 | 3.774 | 68.638 | 143.197 | 132.048 | 66.429 | 30.580 | 1.755 | 71.807 |
| Casa și conturi la bănci | 17.586 | 15.800 | 18.866 | 19.103 | 4.418 | 7.535 | 1.687 | 2.410 | 705 | 9.962 | 2.477 | 4.215 | 191 | 7.278 | 490 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 19.924 | — | — | — | 19.923 | 19.923 | 19.924 | 19.924 |
| Datorii | 574.606 | 509.560 | 449.538 | 521.079 | 485.989 | 467.152 | 569.324 | 627.473 | 640.884 | 700.237 | 668.030 | 570.937 | 468.714 | 335.541 | 282.885 |
| Capitaluri proprii | -447.527 | -352.624 | -336.990 | -379.371 | -350.478 | -370.003 | -438.371 | -517.789 | -564.518 | -547.078 | -533.505 | -480.370 | -410.972 | -299.189 | -183.009 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 6 | 7 | 7 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.09.1996 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 3250 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SIMETRIC LABOR SRL |
| Nr. reg. com. | J1996007425401 |
| EUID | ROONRC.J1996007425401 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-09-05 |
| Sediu social | Str. Lainici, 16, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. LAINICI, NR.16, BL.CORP A |
| Telefon | 0213161139 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ATELIER BLOOM BLOOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| METROPOLITAN BUSINESS SRL | aceeași clădire |
| YOURWAY COUNSELING SRL | aceeași clădire |
| LA JERPELEA GRUP SRL inactiv | 26 m |
| TRANSPORT INOVATION S.R.L. | 26 m |
| SHINE SOURCE SRL | 36 m |
| VILITAX CONSULT SRL | 36 m |
| FABIO CLEAN SERV SRL inactiv | 44 m |
| PERFETTO CLEANING SERVICES SRL | 44 m |
| SCANDRI INTERNATIONAL SRL inactiv | 44 m |
| ANIMA REAL SRL inactiv | 47 m |
| ALYMAR STUDIO STYLE SRL inactiv | 52 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3250 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Bucureşti
| 31694 | BIANGI IMPEX SRL |
| 327410 | COM DENT SRL |
| 2352658 | ROMED SRL |
| 2594368 | TRANSFERA SRL |
| 3170611 | FLORADICOM SRL |
| 3314830 | INCERPLAST SA |
| 3378567 | ROMHANDICAP SA |
| 4095305 | USTADAEMA COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25