ANASTEMAR S.R.L.
CUI 35779222 · J2016000251270
ANASTEMAR S.R.L. are CUI 35779222, nr. de înregistrare J2016000251270, înmatriculată pe 09.03.2016. Sediul social e în Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, jud. Neamţ. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2025: cifră de afaceri 259.909 lei, profit net 28.414 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 260 mii lei · mediana 199 mii lei | 131% din mediană |
| Profit net | 28 mii lei · mediana 3 mii lei | de 10× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 10.9% · mediana 1.6% | 681% din mediană |
| Cifră pe salariat | 260 mii lei · mediana 224 mii lei | 116% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 259.909 | 336.992 | 355.970 | 400.753 | 464.553 | 435.112 | 445.118 | 407.399 | 345.689 | 138.111 |
| Venituri totale | 259.909 | 336.992 | 355.970 | 400.753 | 464.727 | 435.112 | 445.118 | 407.399 | 345.689 | 138.111 |
| Cheltuieli totale | 228.901 | 274.019 | 312.932 | 387.245 | 320.883 | 338.074 | 347.849 | 330.977 | 280.033 | 109.032 |
| Profit / pierdere brută | 31.008 | 62.973 | 43.038 | 13.508 | 143.844 | 97.038 | 97.269 | 76.422 | 65.656 | 29.079 |
| Profit / pierdere netă | 28.414 | 57.598 | 39.478 | 9.500 | 139.196 | 93.527 | 92.817 | 72.336 | 62.199 | 27.698 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 192 | 192 | 192 |
| Active circulante | 135.399 | 154.104 | 148.325 | 185.967 | 247.396 | 220.899 | 191.769 | 109.802 | 108.565 | 102.369 |
| Stocuri | 118.447 | 112.346 | 109.485 | 136.078 | 191.941 | 155.752 | 150.578 | 71.540 | 91.569 | 93.452 |
| Creanțe | 827 | 621 | — | — | — | — | — | 1.200 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 16.125 | 41.137 | 38.840 | 49.889 | 55.455 | 65.147 | 41.191 | 37.062 | 16.996 | 8.917 |
| Datorii | 39.888 | 29.410 | 41.753 | 109.373 | 80.302 | 99.474 | 71.054 | 82.096 | 18.660 | 74.663 |
| Capitaluri proprii | 95.511 | 124.694 | 106.572 | 76.594 | 167.094 | 121.425 | 120.715 | 27.898 | 90.097 | 27.898 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.03.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ |
| CAEN principal | 4712 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANASTEMAR S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2016000251270 |
| EUID | ROONRC.J2016000251270 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-03-09 |
| Sediu social | Str. Plopului, 9, Orş. Târgu Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, ORŞ. TÂRGU NEAMŢ, STR. PLOPULUI, NR.9 |
| Telefon | 0743040399 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BABAN DARIAN S.R.L. | aceeași clădire |
| BABAN VICOGA S.R.L. | aceeași clădire |
| D & D FLORA IMPEX SRL | aceeași clădire |
| D & D FLOWERS & EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| REFRESH ACTUALL S.R.L. | aceeași clădire |
| SUCCES Z N G SRL inactiv | aceeași clădire |
| VETERIFARM SRL | aceeași clădire |
| AUTO BAN MINI - PRI SRL inactiv | 81 m |
| CONSTRUCȚII NARCISA S.R.L. | 81 m |
| ROVIA BUILDING DREAMS S.R.L. | 81 m |
| ANASDAR PROD S.R.L. | 127 m |
| ANNA STORE STYLE S.R.L. | 127 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4719 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Neamţ
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25